0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 29,79 €
Kaina knygyne: 41,18 €*
Sutaupote: 11.39 € (28%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą


2021-07-31 29.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą" aprašymas

Šiame komplekte dvi knygos.

„Nelyginant šiaurė magnetą“ - pirma išsami rašytojo, vieno iškiliausių ir įtakingiausių pasaulyje šiuolaikinių lietuvių intelektualų Tomo Venclovos (g. 1937) autobiografinė knyga. Vienas skyrius skirtas judviejų bičiulystei su Josifu Brodskiu.

Nobelio literatūros premijos laureato Josifo Brodskio (1940–1996) poezijos rinktinė „14 eilėraščių. 14 стихотворений“, kurios vertėjas – Josifo Brodskio bičiulis poetas ir vertėjas Tomas Venclova.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą, kurią skaitytojams dovanoja Josifas Brodskis, Tomas Venclova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Josifas Brodskis, Tomas Venclova su knyga KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Josifas Brodskis, Tomas Venclova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Josifas BRODSKIS ir Tomas VENCLOVA. 14 eilėraščių + Nelyginant šiaurė magnetą" perkama kartu