0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 29,99 €
Kaina knygyne: 65,97 €*
Sutaupote: 35.98 € (55%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams


2021-05-31 29.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams" aprašymas

"Kaip rasti puikų pardavėją. Penkios idealaus pardavėjo savybės"

Knygos autoriai ragina atsisakyti pasenusių ir klaidingų darbuotojų samdymo kriterijų: išsilavinimo, patirties, lyties, amžiaus... Perskaitę šią knygą daugiau sužinosite apie psichologinį samdymo metodą, leisiantį įsitikinti, ar kandidatas tinkamas dirbti pardavėju jūsų įmonėje. Taip pat sužinosite, kur ieškoti talentingų pardavėjų ir ką daryti, kad ką tik pasamdyto pardavėjo darbo našumas ilgainiui tik didėtų. Jeigu esate įmonės vadovas ir norite turėti pačią geriausią pardavėjų komandą, jums būtina perskaityti šią knygą.

"Pardavėjų treniravimas. Kaip viršininkui tapti pardavėjų treneriu"

Tai knyga apie pardavėjų treniravimą – trumpas ir glaustas pradžiamokslis vadovams, norintiems suburti iniciatyvią ir darnią pardavėjų komandą. Tai įmanoma tik tada, kai visa komanda trokšta tobulėti, o kiekvienas jos narys padeda kitiems. Skaitydami šią knygą sužinosite, kaip lavinti pardavėjus, tinkamai išsakyti kritiką, padėti pardavėjams daugiau parduoti, o pardavimo problemas paversti įplaukomis. Ją perskaičius paaiškės, kodėl įprastas vadovavimo būdas jau netinka ir būtina jį keisti kitu, naujesniu. Taip pat sužinosite, kaip iš nurodinėjančio vadovo tapti išmintingu treneriu.

"Ledai eskimams. Kaip parduoti gaminį, kurio niekas nenori pirkti"

NBA rinkodaros ekspertas dalijasi paslaptimis apie tai, kaip pagreitinti pardavimą, sudominti klientus ir padidinti pelną. „Ledai eskimams“ – tikra rinkodaros klasika. Skaitydami šią knygą išmoksite prekiauti savo gaminiais, netgi praradę paskutinę viltį juos parduoti. Vadovaudamiesi šiais efektyviais metodais, jūs taip pat galite pasiekti neįmanoma – netgi parduoti ledus eskimams.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pardavimų knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Kaip rasti puikų pardavėją + Pardavėjų treniravimas + Ledai eskimams" perkama kartu