Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 1,00 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos" aprašymas

4 puikūs romanai vakaro skaitiniams!

Sandra Marton

Kalėdų staigmena

Sicilietis magnatas Dantė Ruso nelengvai tapo turtingas ir klestintis. Todėl jo širdyje nėra nė lašo pasigailėjimo Teilor Somers, kurios verslas žlunga. Toji moteris nutraukė jųdviejų santykius prieš trejus metus ir dabar Dantė turi puikią progą šantažu įsivilioti ją į lovą.

Žinia, kad Teilor turi mielą mergytę, tik dar labiau sukietina turtuolio širdį. Tačiau net ir galingasis Dantė nėra apsaugotas nuo Kalėdų staigmenų...

Diana Palmer

Žiemos žvaigždės

Ivė nervingai pažvelgė į Stiuartą ir laukė, kol jis atsikels ir nueis ar tėkštelės kokį sarkastišką juokelį. Šis į ketvirtą dešimtį persiritęs vyras buvo laisvamaniškų pažiūrų. Tikriausiai jis pasakys, kad nesukurtas vedyboms, bet Ivė negalėjo atsiduoti jam be santuokos įžadų. Širdis nusirito į kulnus – jeigu ji dabar jį praras, nebegalės gyventi...

Judy Christenberry

Kalėdų viltys ir vestuvės

Turėti šeimą – didžiausias jos troškimas!

Amžinai darbuose paskendusio Ričardo gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis tapo našlaičio sūnėno Tobio globėju. Artėjant Kalėdoms Ričardas stengiasi sukurti namuose ypatingą šventinę nuotaiką, bet tik mielajai auklei Molei pavyksta tai padaryti. Pamilusi vaiką ji įsivaizduoja turinti šeimą. Nerimą Molei kelia tik dailusis Tobio dėdė.

Barbara McMahon

Kalėdų pusnyse

Kalėdų magija

Ketė ir vėl viena sutiks Kalėdas, nes mylimas vyras Džeikas iš kito pasaulio krašto pranešinėja žmonėms karščiausias naujienas. Ne apie tokį gyvenimą Ketė svajojo. Ji trokšta artimo žmogaus šalia ir namų, skambančių nuo vaikų juoko. Po ilgų dvejonių moteris nusprendžia skirtis su vyru

Džeikas neketina taip lengvai pasiduoti. Jis įrodys Ketei, kaip karštai ją myli, ir atskleis seniai ramybės neduodančią paslaptį.
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos", Barbara McMahon, Diana Palmer, Judy Christenberry, Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Barbara McMahon, Diana Palmer, Judy Christenberry, Sandra Marton su knyga "KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Barbara McMahon, Diana Palmer, Judy Christenberry, Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Kartu per Kalėdas 2 knygos" perkama kartu