0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)

Kaina: 2,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Kas čia?“ - tai mokomosios knygelės kartotiniais puslapiais, kuriose vaikas pažindinamas su jį supančia aplinka.

Šiose knygelėse ir Jūsų namuose gyvena toks Smalsutis, kuris ima, meta, liečia, kanda, uosto, glosto ir mokosi pažinti viską, kas yra šalia.

Šios knygelės praturtins mažojo skaitytojo vaizduotę, plės žodyną ir gilins žinias. Linksmi piešinėliai padės įsiminti formas ir spalvas, o trumpi tekstai įtvirtins informaciją. Šiltas ir prasmingas pusvalandis garantuotas su šia knygute tiek Jums, tiek Jūsų mažajam Smalsučiui.

Komplekte dvi knygos.

„Kas čia? Smalsučio darbeliai“

„Kas čia? Smalsučio žaislai“Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)", kurį pristato Ilona Bumblauskienė, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ilona Bumblauskienė, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. KAS ČIA? Smalsučio darbeliai + Smalsučio žaislai (knygos su defektais)" perkama kartu