⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)

Kaina: 4,99 €
Kaina su kodu: 3,49 €
Nuolaidos kodas: VLD
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pirmoji mažylio knygelė. Su ja mažylis išmoks tarti pirmuosius trumpus žodžius, atpažinti daiktus ir garsus.

Knygelė pagaminta iš EVA medžiagos. Dėl ypatingos kryžminio jungimo ir uždarų ląstelių struktūros ši medžiaga yra ypač lengva, patvari, išlaikanti savo formą, neskęstanti, nesugerianti vandens ar purvo, netoksiška ir saugi naudoti vaikams vyresniems nei 3 metų.

Komplekte dvi knygutės.

„Kas pasakė PUKU PUKU?

„Kas pasakė DIN DI LIN?“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. KAS KĄ PASAKĖ? Puku puku + Din di lin (knygos su defektais)" perkama kartu