0
KOMPLEKTAS. Kas yra kas? Pasaulio religijos + Oras + Senovės Graikija + Mineralai ir uolienos + Išnykę ir nykstantys gyvūnai
14.49 OutOfStock

KOMPLEKTAS. Kas yra kas? Pasaulio religijos + Oras + Senovės Graikija + Mineralai ir uolienos + Išnykę ir nykstantys gyvūnai

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

KOMPLEKTAS. Kas yra kas? Pasaulio religijos + Oras + Senovės Graikija + Mineralai ir uolienos + Išnykę ir nykstantys gyvūnai


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Pasaulio religijos. Serija "Kas yra kas"

"Pasaulio religijos" - dar viena serijos "Kas yra kas" knyga, kurioje aprašomos penkios pagrindinės religijos - judaizmas, krikščionybė, islamas, hinduizmas ir budizmas. Knygos autoriai dalykiškai ir nešališkai supažindina su šiais tikėjimais, aiškina jų panašumus, skirtumus ir ypatybes.

Ši knyga skatina toleranciją: tikėjimas gali įgauti įvairias formas ir išraiškos priemones, tačiau pagrindinis žmonių troškimas - gyvenimo prasmės ieškojimas ir bendravimas su aplinkiniais - visuomet išlieka.
"Oras. Serija "Kas yra kas"

Dar viena serijos "Kas yra kas" knyga. Šioje knygoje dalykiškai ir suprantamai rašoma apie orą ir jo reiškinius. Skaitydami šią knygą sužinosite, kas yra orų frontai, kaip skaityti orų žemėlapį, kaip parengiama orų prognozė ir kitus įdomius dalykus."Senovės Graikija. Serija "Kas yra kas"

Europai pasisekė, kad prieš daugiau nei tris tūkstančius metų senovės graikai įsiveržė į ankštą, tarpeklių išraižytą šalį, kuri šiandien vadinasi taip, kaip ir anuomet: Elada. Apie šitą mažąją Eladą vėliau sužinojo visas pasaulis. Kas žino, kokie mes būtume buvę, jeigu nebūtų graikų poetų, menininkų, architektų, gydytojų ir filosofų? Gerhard Fink, autoritetingas Senojo pasaulio žinovas, gyvai ir įdomiai aprašo, ką reikšmingo ir ypatingo nuveikė senovės graikai. Juk nė vienos Europos tautos įnašas į europietiškąją kultūrą nebuvo toks didelis kaip graikų. Apie tai, kokio jis buvo dydžio, išsamiai pasakojama ir išraiškingomis iliustracijomis vaizduojama šioje KAS YRA KAS serijos knygoje."Mineralai ir uolienos. Serija "Kas yra kas"

Mineralų ir uolienų esama įvairių: didžiulių kalnų masyvų, paprasto paplokštainio paplūdimiuose, statybinių akmenų miestuose, prašmatnių brangakmenių ir t.t. Profesorius dr. Werneris Buggischas ir Christianas Buggischas šioje " KAS YRA KAS" serijos knygoje supažindina jaunuosius skaitytojus su nuostabiu uolienų ir mineralų pasauliu. Jie vaizdžiai aprašo, kaip yra sudaryta mūsų Žemė ir kaip atsirado pirmieji mineralai bei uolienos. Autoriai supažindina su svarbiausiais mineralais ir paaiškina, kaip Žemės gelmėse susiformuoja granitas arba marmuras ir kaip galiausiai patenka į paviršių. Be to, tie, kurie ketina pradėti kolekcionuoti uolienų ir mineralų pavyzdžius, knygoje ras daug naudingų patarimų, kaip įsitraukti į šį įdomų hobį."Išnykę ir nykstantys gyvūnai. Serija "Kas yra kas"

Biologas ir žurnalistas, rašantis gamtos mokslų temomis, dr. Dietmar Mertens kompetentingai ir įdomiai pasakoja apie masinius gyvūnų rūšių išnykimus Žemės geologinės istorijos eigoje ir kaip civilizacijos pasekmę, vis didėjančią žmonių įtaką gamtiniams biotopams. Jis atskleidžia įvairių gyvūnų rūšių išnykimo priežastis, taip pat pataria, ką kiekvienas iš mūsų gali nuveikti, kad padėtų išsaugoti bent dalelę mūsų gamtos.


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu