0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga" aprašymas

Prancūzų rašytojo ir scenaristo Marcel Ayme knyga „Katinėlio Murklio pasakos“ – pasauline klasika tapusi istorija. Dvi sesutės, gyvenančios su tėvais sodyboje, patiria nepaprastų nuotykių su kalbančiais gyvūnais. Pamokančios ir smagios istorijos patinka tiek vaikams, tiek suaugusiems skaitytojams. Kaip yra rašęs pats autorius, šios pasakos skirtos „vaikams nuo ketverių iki septyniasdešimt penkerių metų.“

1951 metais pirmą kartą išleista knyga „Katinėlio Murklio pasakos“ iki šių dienų skaitoma visame pasaulyje, įvairiausiomis kalbomis.

Katinėlio Murkio pasakos, 1 knyga

Katinėlio Murkio pasakos, 2 knygaParašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga, kurį parašė Marcel Ayme. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marcel Ayme. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Katinėlio MURKLIO pasakos, pirmoji ir antroji knyga" perkama kartu