0

KOMPLEKTAS. Keturlogija "Oharlėjų šeima: gyvenimas už scenos"

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Keturlogija "Oharlėjų šeima: gyvenimas už scenos"


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Atpildas - meilė (keturlogijos "Oharlėjų šeima" 1-oji knyga)

"Atpildas - meilė" - pirmoji keturlogijos „Oharlėjų šeima: gyvenimas už scenos“ knyga.

Kai žurnalistas Dilanas Krosbis imasi rašyti knygą apie prieštaringai vertinamą lenktynininką Čaką Rokvelą, velionio našlė Abigailė Oharlėj Rokvel nusprendžia po devyniais užraktais laikyti šeimos paslaptis. Kad ir kaip įtikinamai skambėtų Dilano pažadai, Abigailė stengsis iš paskutiniųjų apsaugoti savo ir savo vaikų gyvenimą. Juk Dilanui tai tik dar viena knyga, o jai – skaudi tikrovė. Ką ji slepia?

Vykdamas pas Abigailę Dilanas tikisi išvysti gražuolę, pasipuošusią baltais audinių kailiniais ir deimantais, bet sutinka švelnią, šiltą moterį, išvargintą kasdienių darbų ir rūpesčių.

Kodėl Abigailė išsižadėjo prabangos ir pasirinko vienišos motinos dalią? Dar blogiau – kodėl Dilanas tiki jos gražiu melu?


Iš anglų kalbos vertė Lina KaminskaitėKai šoka jo moteris (keturlogijos "Oharlėjų šeima" 2-oji knyga)

"Kai šoka jo moteris" - antroji keturlogijos „Oharlėjų šeima: gyvenimas už scenos“ knyga.

Abu žinojo, kas nutiks...

Modės Oharlėj gyvenimą valdo muzika. Pagal ją ji harmoningai šoka ir scenoje, ir kasdienybėje. Scenai atiduoda visą save, tačiau giliai širdyje trokšta daugiau.

Ridas Valentainas su gyvenimo iššūkiais dorojasi profesionaliai ir ryžtingai. Muzika yra jo verslas, ir verslas jam yra svarbiausia. Kol vieną dieną sceną nušviečia ji, gaivališkoji Modė.

Lyg būtų trenkęs žaibas... Tačiau pasiduoti akimirksniu užvaldžiusiai traukai jis negali. Ridas savo imperiją valdo iš stiklo bokšto, pakibusio aukštai virš Modės gyvybe alsuojančio pasaulio, ir supranta, kad pernelyg priartėti yra pavojinga.

Bet ši moteris drįsta svajoti, o jos svajonės tokios didelės, kad jų pakaks jiems abiem.


Iš anglų kalbos vertė Elžbieta FilipavičiūtėPopuliarumo kaina (keturlogijos "Oharlėjų šeima" 3-oji knyga)

"Populiarumo kaina" - trečioji keturlogijos "Oharlėjų šeima: gyvenimas už scenos" knyga.

Esi žvaigždė - privalai susitaikyti su įkyrių gerbėjų dėmesiu. Tačiau vienas jų elgiasi itin nenuspėjamai ir Šantalę Oharlėj suima baimė. Jai reikia pagalbos. Šantalė nusisamdo privatų detektyvą, kurio neprilygstamas vyriškumas ir seksualumas varo moteris iš proto.

Kvino Dorano nežavi mintis dirbti išpaikusios žvaigždutės aukle. Bet vos metęs žvilgsnį į elegantišką šviesiaplaukę supranta: dėl šios merginos tikrai galima pamesti galvą.

Šantalė nesiruošia taikstytis su pasipūtėlio Kvino dviprasmėmis užuominomis. Šis vyras nesugeba užjausti, tačiau dabar pasitikėti ji gali tik juo.


Iš anglų kalbos vertė Luka Kalėdaitė
Po ilgų paieškų (keturlogijos "Oharlėjų šeima" 4-oji knyga)

"Po ilgų paieškų" - ketvirtoji keturlogijos "Oharlėjų šeima: gyvenimas už scenos" knyga.

Atleidimas. Treisis Oharlėjus nebesitiki jo sulaukti - tiek visko teko patirti ir padaryti. Jis seniai išsižadėjo atsakomybės ir pasiaukojimo. Elgiasi, kaip nori, gyvena ten, kur užsimano. Jokie gražuolės airės Džilijanos Fičpatrik žodžiai nepakeistų nenuginčijamo fakto: iliuzijos žlugo ir jam nebėra ko prarasti.

Džilijana Fičpatrik - atsakinga, nebijanti įsipareigoti. Kai pagrobiamas brolis ir jo dukra, ją sukausto siaubas. Treisis - vienintelė jos viltis. Jis turi ryšių, patirties. Jam netrūksta drąsos. Džilijanai pavyksta įtikinti jį ryžtis, regis, neįmanomam darbui.

O tada jis jau galės prašyti atleidimo ir sugrįžti pas savus, į Oharlėjų šeimą. Pagaliau.


Noros Roberts širdyje šios knygos užima ypatingą vietą: "Oharlėjai padėjo man suprasti, kas yra tikra šeima. Žaviuosi jais ne mažiau, nei dėl jų jaudinuosi. Džiaugiuosi, kad su jais "susipažinau". Tikiuosi, džiaugsitės ir Jūs."


Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu