0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk)

Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk)" aprašymas

Šiame komplekte keturios skaityti skirtos knygelės su gražiomis spalvotomis iliustracijomis.

Dar vienas komplektas, kuriame tokios pat penkios knygelės, bet su nespalvotomis iliustracijomis, kurias galima nuspalvinti pačiam -

KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 5 knygelės (skaityk ir nuspalvink iliustracijas)Kodėl ežys spygliuotas?

Kam jam tie spygliai?

Gal buvo laikai, kai jis buvo ne spygliuotas, bet pūkuotas?

Kas žino...

Tačiau mažiesiems kodėlčiukams visa tai be galo rūpi.

Gal ši pasakėlė padės atsakyti - kodėl taip?..

Čia tik vienas iš tūkstančio be galo svarbių klausimų? Atsakymų ieškokite kitose serijos „Kodėlčiukų pasakėlės" knygelėse!Kodėl katės skirtingų spalvų?

Visai nesunku pasakyti, kokios spalvos būna varlės arba medžių lapai, kaip spalvinti varną arba kiškutį...

O kokios būna katės? Visokios! Baltos ir juodos, rainos ir margos...

Įdomu, kodėl taip yra?

Čia tik vienas iš tūkstančio be galo svarbių klausimų? Atsakymų ieškokite kitose serijos „Kodėlčiukų pasakėlės" knygelėse!Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?

Visi žino. kad krokodilai būna žali, plokšti ir pikti. Tačiau kodėl? Paprasčiausia pasakyti, jog todėl, kad taip reikia... O gal ir nereikia? Gal kadaise, labai labai seniai, krokodilai atrodė visai kitaip? Juk gali taip būti?

Gal jie buvo panašūs i savo giminaičius dinozaurus?

Ir gal nebuvo tokie baisūs pikčiurnos? Paskaitykite pasakėlę ir sužinosite!

Čia tik vienas iš tūkstančio be galo svarbių klausimų? Atsakymų ieškokite kitose serijos „Kodėlčiukų pasakėlės" knygelėse!Į ką panašus sniegas?

Kai žinai, koks yra sniegas, atrodo, kad jis toks ir turi būti.

O kaip papasakotum, koks jis yra, tam, kuris jo niekada gyvenime nėra matęs?

Pavyzdžiui, smalsiai mažai pelytei...

Koks tas sniegas?

Į ką jis panašus?...

Čia tik vienas iš tūkstančio be galo svarbių klausimų? Atsakymų ieškokite kitose serijos „Kodėlčiukų pasakėlės" knygelėse!


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk), kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Kodėlčiukų pasakėlės. Kas, kaip ir kodėl? 4 knygelės (skaityk)" perkama kartu