0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,98 €*
Sutaupote: 1.69 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai" aprašymas

Raidžių ir skaičių pažinimas gali būti skanus! Knygelės bananais ir braškėmis kvepiančiais lapais. Spalvink! Lipink! Rašyk!

Kviečiame į skaniausią pažinimo šalį, kurioje keksai, tortai, irisai ir ledai moko raidžių ir skaičių! Knygelės herojai skanukai vaikus įtrauks į linksmą lipdukų klijavimo ir raidžių bei skaičių pažinimo žaidimą bei:

kvies vaikučius nuspalvinti raides ir skaičius ir juos įsidėmėti;
parodys, kaip suklijuoti raidę ir skaičių iš lipdukų;
padės mažiesiems išmokti rašyti raides ir skaičius.

"Skanios raidės"

"Skanūs skaičiai"Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. KVEPIANČIOS knygos. Skanios raidės + Skanūs skaičiai" perkama kartu