-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga)

Kaina: 24,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-05 Gitana

Nuostabios knygos. Puiki autorė, teko dalyvaut jos vedamam seminare, labai patiko. Knygas šias perku nebe pirma kart, pirkau jas vyresnėliui kai buvo jam 7 m. pirmoje klasėje jam labai gelbėjo rašant, jungiant žodius ir t.t. Šį kart pirkau mažąjai (4.5 m.), kad labai ji domisi viskuo, tai pradėsim lavintis nuo šių.


2023-01-31 24.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga)" aprašymas

„Labas, raide“ – tai skaitymo pradžiamokslis dar nemokantiems ir pradedantiems skaityti vaikams. Knygos autorės – didelę mokymo skaityti patirtį turinčios pedagogės siūlo daugybę užduočių, kurios padės ne tik išmokti skaityti, bet ir įgyti pirmųjų rašymo įgūdžių.

Pirmoje „Labas, raide“ knygoje vaikai susipažino su pirmosiomis raidėmis, mokėsi skaityti atvirus skiemenis ir trumpus dviskiemenius žodžius.

Antroje knygoje jie susipažino su dar neišmoktomis abėcėlės raidėmis, dvibalsiais, skaitė sudėtingesnius žodžius, sakinius, trumpus tekstus.

Trečioje knygoje vaikai susipažins su dviraidžiais, minkštumo ženklu, tobulins skaitymo įgūdžius, atliks teksto suvokimo užduotis.

Šalia užduočių pateikiami sutartiniai ženklai, kurie padės vaikui atlikti užduotis kuo savarankiškiau. Knyga naudinga ir specialiesiems pedagogams, logopedams, dirbantiems su vaikais, turinčiais skaitymo ir rašymo sunkumų.


Visos skaitymo pradžiamokslio "Labas, raide" dalys:

Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)

Labas, raide. Mokausi skaityti (2 knyga)

Labas, raide. Mokausi skaityti (3 knyga)Kiti taip pat domėjosi


2021-04-05

Nuostabios knygos. Puiki autorė, teko dalyvaut jos vedamam seminare, labai patiko. Knygas šias perku nebe pirma kart, pirkau jas vyresnėliui kai buvo jam 7 m. pirmoje klasėje jam labai gelbėjo rašant, jungiant žodius ir t.t. Šį kart pirkau mažąjai (4.5 m.), kad labai ji domisi viskuo, tai pradėsim lavintis nuo šių.

2020-06-10

Esu logopedė, sėkmingai naudoju šį rinkinį savo praktiniame darbe, tad rekomenduoju įsigyti šias knygas tiek ikimokyklinio amžiaus vaikams besimokantiems skaityti, tiek pirmų klasių mokiniams , patiriantiems rašymo ir skaitymo sunkumų.

2019-07-29

Tikrai rekomenduoju. Vaikai mokosi tarsi žaisdami. Puiki priemonė ne tik raidžių pažinimui, skaitymo pradžiamoksliui, bet ir smulkiosios motorikos lavinimui.

2018-02-01

Super rinkinukas! Užsakiau septynmečiui, bet žiūriu - rašo, kad tinka jau nuo 3 metų. Tai perku ir jaunėliui penkiamečiui, nes labai jau seilę varvina, kai brolis karpo. Sunku buvo maniškį sudominti skaityti. Pirkau kelias rankos lavinimo knygutes, nes rašyti mėgsta, bet pagal savo taisykles - pratybų standartai jam nepatiko. O čia kitoks formatas - daug karpymo ir klijavimo, noriai dirba ir žodžius be pagalbos sudeda teisingai.
Pirma knygutė nutodyta 3-6 metų, antra - 4-7, trečia - 6-8 metų vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomieji leidiniai, pratybos ikimokyklinukams


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Labas, raide. Mokausi skaityti (1, 2 ir 3 knyga)" perkama kartu