⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Labas, vasara!

Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Labas, vasara!" aprašymas

Amy Andrews. Tikras vyras

Žurnalistė Seidė Blis turi tikslą įrodyti, kad yra geriausia. Jai kliudo tik trys dalykai:

1. Pavojingai patrauklus fotografas Kentas Nelsonas – jis per daug arogantiškas.

2. Kelionė automobiliu per Australiją su tuo pasipūtusiu fotografu. Be to, ji niekada nemiega po žvaigždėtu dangumi.

3. Nenumaldomas troškimas išmesti savo taisyklių knygelę per automobilio langą. Juk tai, kas atsitinka kelyje, ir pasilieka kelyje. Tiesa?

Cat Schield. Nes tu geriausias

Ming Kembel visuomet turi planą. Meilė jos nebedomina – pernelyg daug kartų teko nudegti,– tačiau šeimą ji būtinai sukurs. Ir jau yra numačiusi, kas galėtų tapti biologiniu jos vaiko tėvu. Ogi geriausias bičiulis Džeisonas. Tačiau taisykles mėgstantis laužyti verslininkas siūlo vaikelio susilaukti senamadišku būdu.

Vos vienas bučinys – ir visos taisyklės pasimiršta. Aistra išlaisvinta, padėtis sukomplikuota. Nuo draugystės iki šeimos... iki slaptos Ming svajonės susieti ateitį su Džeisonu. Bet ar išdegs tobulas planas?Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Labas, vasara!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Labas, vasara!", Amy Andrews, Cat Schield. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Amy Andrews, Cat Schield su knyga "KOMPLEKTAS. Labas, vasara!" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Labas, vasara!" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Amy Andrews, Cat Schield. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Labas, vasara!" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Labas, vasara!" perkama kartu