⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)

2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)" aprašymas

„Prisiminimai - tai vienintelis rojus, iš kurio negalime būti išvaryti.“
Johannas Richteris

„Vakaro žvilgsnis. Atsiminimai“

Birutės Želvytės-Daulenskienės, buvusios „Vagos" leidyklos redaktorės, prisiminimuose žmonės, kuriuos pažįsta ar pažinojo visa Lietuva, o ir ne tik. Tai tokios iškilios asmenybės kaip Eimuntas Nekrošius (1952–2018), Vytautas Grigolis (1951–2006), Rimas Tuminas, Kostas Smoriginas, Kristina Kazlauskaitė, Algirdas Latėnas, teatrologas Juozas Pocius. Prisiminimais pasidalijo režiieraus Rimo Tumino žmona Inga Burneikaitė-Tuminienė, Kosto Smorigino žmona Dalija Brenciūtė. Knygoje „Vakaro žvilgsnis“ nemažai nuotraukų iš asmeninių archyvų.

„Iš Baltojo namo“

Gintarės Adomaitytės tekstai suprantami ir svarbūs – juose stabdomas nueinantis laikas, aptariami istoriniai įvykiai (pirmoji mokinių ekspediciją į Sibirą 1989 metais, Sausio įvykiai 1991 metais), pasakojama apie gerai žinomus ar kiek primirštus rašytojus, literatus, knygų tyrinėtojus – Bronę Buivydaitę, Mariją Mašiotaitę-Urbšienę, Merkelį Račkauską, Eleną Spurgaitę, Kazį Jankauską.

„Kafkos draugas“

Dokumentiniame romane „Kafkos draugas“ pasakojama apie dviejų rašytojų - Franzo Kafkos ir Maxo Brodo – draugystę. Autorius nepaprastai autentiškai, su nostalgijos gaidele vaizduoja pirmuosius XX a. dešimtmečius ir intelektualų gyvenimą Vidurio Europoje, kokios jau seniai nebėra. Tragiškumo romanui suteikia faktas, jog daugelis veikėjų realiame gyvenime tapo holokausto aukomis...

„Laimė - tai jūsų pasirinkimas: vieneri metai senolių draugijoje ir jų pamokos “

„The New York Times“ bestseleris. Nepaprastas autoriaus John Leland žvilgsnis į tai, ką reiškia senti. Knyga apjungia šešių skirtingų Niujorko senolių pasakojimus ir išmintį. Visiems jiems daugiau nei aštuoniasdešimt penkeri metai. Beje, vienas iš šešių pašnekovų yra gerai žinomas lietuvių kilmės režisierius Jonas Mekas. Pokalbių metu jam buvo 92 metai.
Tai tikras geros savijautos vadovas, kuris primena, kaip reikia branginti gyvenimo dovanojamas akimirkas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Birutė Želvytė-Daulenskienė, Gintarė Adomaitytė, John Leland, Miro Gavran pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Želvytė-Daulenskienė, Gintarė Adomaitytė, John Leland, Miro Gavran tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Laikmetis ir jo ŽMONĖS (4 knygos)" perkama kartu