0

KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai

Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
Informacija

KOMPLEKTAS. Lavinantys žaidimai. Ko išmoko ežiukas + Lapiuko mokslai


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Yra daugybė būdų pažinti ir tyrinėti aplinkiniam pasauliui. Tačiau bene maloniausias iš jų - žaidimas. Žaisdamas vaikas išmoksta susikaupti, bendrauti, savarankiškai atlikti užduotis. Tinkamai parinkti žaidimai lavina vaizduotę, atmintį, nuovokumą. Be to, tai yra puiki proga geriau pažinti savo vaiką bei padėti jam įgyti žinių ir įgūdžių, būtinų mokykloje.

Šioje knygoje rasite pasakėlę, septynis žaidimus bei karpomas pasakos veikėjų figūrėles. Visi žaidimai vienaip ar kitaip susiję su pasakėle, jos veikėjais, todėl karpomas figūrėles galima naudoti tiek žaidimuose (ten, kur reikia figūrėlių), tiek ir pasakai inscenizuoti. Be to, šitaip vaikas skatinamas žaidimo metu fantazuoti, kurti pasakos tęsinius, naujus jau pažįstamų veikėjų nuotykius, lavinama jo kalba, loginis mąstymas, vaizduotė. Čia pateikiamos žaidimų taisyklės - tik mūsų pasiūlymai. Keiskite, papildykite jas, sugalvokite naujas, o dar geriau - leiskite tai padaryti vaikams!

Žaidimai parinkti atsižvelgiant į vaiko brandumo mokyklai reikalavimus, todėl ypač tinkami būsimiesiems pirmokėliams. Tačiau juos mielai žaidžia ir jaunesni bei vyresni vaikai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu