-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 24.99 SoldOut

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane“ aprašymas

Aistringos, pikantiškos, erotiškos ir karštos lietuvių autorių meilės istorijos. Tai rašytojos, metusius iššūkį „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“!

Andrėja „Įsimylėti pavojinga“

Ne vieno bestseleriu tapusio romano autorė Andrėja romantinių detektyvų gerbėjoms pristato naują intriguojantį romaną „Įsimylėti pavojinga“. Ar pasirengusios tikrai pikantiškai, netikėtų siužeto posūkių kupinai, atsikvėpti neleidžiančiai istorijai? Galime garantuoti – ši tikrai nepaliks abejingų!

Kai išduoda patys artimiausi, kai draugai tampa priešais, o priešai virsta draugais, nelieka nieko kito – tik bėgti. Nuo pavojų ir… nuo savęs.

Mažame Kaliningrado srities miestelyje gyvenančią Margaritą tėvai primygtinai ragina tekėti už vietinio turtuolio Danilos, bet mergina jo nemyli, netgi bijo… Negana to, vieną vakarą ją užpuola girtas Danilos brolis. Besigindama Margarita netyčia jį nužudo ir panikos apimta pabėga iš šalies. Likimas nuveda ją į Lietuvą, tačiau vėl nesėkmė – vagys stotyje pavagia daiktus. Be pinigų ir dokumentų mergina šlaistosi po Vilniaus gatves, kol prie konteinerių ją pastebi naktinio klubo savininkas pravarde Favoritas. Jis priglaudžia Margaritą, kuri greitai pelno vyro pasitikėjimą ir tampa jo dešiniąja ranka.

Tačiau ar Favoritas tikrai tas, kuo dedasi?

Netrukus randami kelių merginų lavonai… Paaiškėja, kad nužudytosios buvo „mulai“, gabenę narkotikus. Prasideda tyrimas, kuriam vadovauja du policininkai – Tomas ir Bernardas. Tarp Bernardo ir Margaritos užsimezga romantiški jausmai. Tačiau tai – tik pradžia: įvykiai įsisuka į pavojingą karuselę, vis sunkiau nuspėti jų baigtį.

Ar Margaritai pavyks sutraukyti vis labiau ją smaugiantį pavojingą voratinklį?

Ar Bernardas sugebės apsaugoti savo meilę?

Įtampos, netikėtų posūkių ir veiksmo istorija „Įsimylėti pavojinga“, kurioje persipina užburianti meilės drama, nepaliks abejingų ir neleis atsiplėšti nuo knygos, kol neužversite paskutinio puslapio.

Simona Šara „Pasakyk TAIP“

„Pasakyk Taip" – debiutuojančios lietuvių autorės Simonos Šaros audringa meilės ir neapykantos istorija. Praeities nuoskaudų, pykčio, intrigų ir neišsakytų žodžių vandenyne pasiklydę jausmai, nuostabūs Čikagos ir rytinės Amerikos pakrantės vaizdai.

Luka – kukli ir gera mergaitė, engiama vyresnio brolio ir sesers, kantriai vykdo tėvų reikalavimus. Bet… Netikėtai studentų mainų programa ištraukia ją iš namų rutinos ir nubloškia į Ameriką.

Ištrūkusi iš griežtų priežiūros gniaužtų mergina pradeda lukštenti savo kiautą: užguita lėliukė virsta puošniu drugeliu. Luka pasineria į kitokį gyvenimą – nauji draugai, naujos patirtys – gyvenimas, atrodo, šypsosi, bet vieną vakarą viskas vėl apvirsta aukštyn kojom, kai ji tampa prievartos auka.

Nors naktiniai košmarai drumsčia ramybę, Luka stengiasi atsigauti po patirto siaubo ir gyventi toliau. Merginą aplanko sėkmė: jai pasiūlo atlikti praktiką prestižinėje įmonėje. Tačiau vėl nemalonus netikėtumas – įmonės vadovės sūnus, tituluojamas geidžiamiausiu Čikagos jaunikiu, pasirodo esąs tas pats paslaptingasis prievartautojas…

Jaunuolių gyvenimai persipina, tačiau ar praeities nusikaltimas, prievarta, pyktis, intrigos ir melas netaps neįveikiama kliūtimi užgimusiems jausmams? Ar Lukai ir Aidenui lemta būti kartu?

Agnė Bausienė „Išlaisvink mane“

is privalo ją saugoti kaip savo akį. Ir jokiu būdu neliesti. Tačiau draudžiamas vaisius toks saldus… „Išlaisvink mane“ – jau penktasis aistros ir nežabotų jausmų kupinas bestselerių autorės Agnės Bausienės romanas, kuris privers kiekvieną širdį plakti smarkiau bei nuolat spėlioti, kaip gi viskas išsispręs…

Kai Lėja kartu su geriausia drauge Natalija sumano nuo studijų ir darbų atsipalaiduoti naktiniame klube, ji nė nenutuokia, kad ši lemtinga naktis iš esmės pakeis jos gyvenimą. Mėgaudamasi žavių vaikinų dėmesiu ir išgėrusi kelias taures, ji apsvaigsta ir… pabunda nepažįstamuose namuose.

Su siaubu suvokusi, kad yra pagrobta, ji instinktyviai mėgina bėgti, tačiau pakliūva į įspūdingos išvaizdos asmens sargybinio pravarde Kopas glėbį. Nors šios gražuolės sutramdymas – nemenkas iššūkis, tačiau Kopui tai stebėtinai gerai pavyksta. Ir ne kartą. Galbūt todėl, kad Lėjos draugija jam patinka labiau, nei derėtų…

Deja, netrukus Lėja suvokia, kad prabangiuose rūmuose ji uždaryta paslaptingojo narkotikų prekeivio Adriano paliepimu. Šis pasakiškai turtingas ir nepaprastai įtakingas vyras Lėjai numatęs visai kitokią ateitį, nei ji kada nors galėjo įsivaizduoti. Tačiau ar turtai ir prabanga gali nustelbti laisvės ir meilės troškimą?

Ko griebsis Kopas, norėdamas iš Adriano spąstų išlaisvinti Lėją ir išsigelbėti pats?Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane“, Agnė Bausienė, Andrėja, Simona Šara. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Agnė Bausienė, Andrėja, Simona Šara su knyga „KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnė Bausienė, Andrėja, Simona Šara. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. Lietuviškas MEILĖS romanas. Įsimylėti pavojinga + Pasakyk TAIP + Išlaisvink mane“ perkama kartu