0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas

Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas" aprašymas

Algimantas Kaminskas, poetas ir prozininkas, G. Petkevičaitės-Bitės literatūrinės premijos laureatas.

Šiame komplekte du rašytojo romanai.
Tai pasakojimai apie žmones ir jų likimus paskutiniaisiais tarybiniais metais ir atkurto valstybingumo pradžioje.

Tai istorijos apie materialinės gerovės troškimą ir būdus, kuriais jos siekiama; apie prarastą nuoširdumą, garbę ir draugus; apie naujai besiformuojančią pasaulėžiūrą, kuri lemia herojų charakterius ir mintis, svajones ir poelgius; apie politikus ir jų pragaištingus siekius; apie nykstantį dvasinį aristokratizmą, be kurio neįmanomas ir piliečių patriotizmas.

„Džiokeriai“

„Gruodas“Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Kaminskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Kaminskas su knyga KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Kaminskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Lietuviško gyvenimo TRILERIAI. Džiokeriai + Gruodas" perkama kartu