⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 6.99 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva" aprašymas

"Kaip tapti lyderiu"

"Jei jau supratote, kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms,

išmokote atsikratyti nerimo ir tiesiog gyventi, taip pat įsidėmėjote 5 dalykus, kuriuos būtina mokėti žmonėms - esate pasiruošęs...


...tapti lyderiu."Kad ir kokios karjeros siektumėte, įžengus į dvidešimt pirmąjį amžių, dėmesio savo darbui reikia skirti daug - kaip niekada anksčiau.

Lyderiavimo talentas daugumai žmonių yra įgimtas, tereikia jį atskleisti ir išpuoselėti.


Šioje įkvepiančioje ir lengvai skaitomoje knygoje, remiantis garsiausių pasaulio lyderių pavyzdžiais ir patarimais, pateikiamos strategijos, kurios padės įvertinti savo stipriąsias puses, įgyti pasitikėjimo savimi, tapti tikru komandos žaidėju, išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, pasiekti savo tikslus ir dar daugiau.

Pats laikas investuoti į savo ateitį!


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Kurgonienė"Pakilk ir prabilk!"

Tapkite puikiu oratoriumi, kokiu visada norėjote būti!

 

Visi iš karto atpažįstame puikų oratorių, kai tik tokį išgirstame. Atrodo, kad toks žmogus turi tokių savybių – pasitikėjimo savimi, charizmatiškumo, iškalbingumo, erudicijos – kurių stokoja likusieji. Tačiau gebėjimas gerai kalbėti atsistojus priešais kitus yra tik įgūdis, o ne Dievo dovana. Tai reiškia, kad kiekvienas gali to išmokti, jei tik gaus gerų pamokymų.

 

"Pakilk ir prabilk!" duoda jums viską, ką būtina žinoti, norint tapti susitvardančiu, nepriekaištingu, meistrišku oratoriumi. Ji atskleidžia metodus, kuriuos sėkmingai naudojo daugybė puikių oratorių per visą žmonijos istoriją. Šioje knygoje sužinosite, kaip tinkamai pasiruošti sakyti kalbą, išsiugdyti savo unikalų, nepakartojamą stilių, įveikti scenos baimę ir per minutę įgyti klausytojų palankumą, užkariauti jų širdis.

Ji pilna naudingų patarimų, realaus gyvenimo pavyzdžių, įskaitant ir kai kuriuos pasaulio žymiausius oratorius. Tai geriausias viešo kalbėjimo vadovas. Pagrindiniai metodai, kurių išmoksite iš šios knygos, tikrai pravers jums ateityje.

 

Dale Carnegie (1888–1955) buvo asmeninio tobulėjimo žanro pradininkas. Jo knyga "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" yra užkariavusi milijonų skaitytojų širdis ir tapusi šio žanro klasika. Šiandies Dale Carnegie Training organizacijos programos prieinamos daugiau kaip 30 kalbų daugiau nei 85 šalyse.


Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamošiūnas

DOVANA


"Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas"

Gyvenimas pilnas problemų. Tokių, kurias, atrodo, neįmanoma išspręsti. Asmeninių problemų. Šeimos problemų. Problemų darbe, aplinkoje, na, ir visame pasaulyje.

Jei suprasite šioje knygoje "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas" aprašytą principą ir gyvensite pagal jį, tai galbūt ne tik įveiksite savo problemas, bet ir toliau kursite tokią ateitį sau, kuri bus net geresnė už tą, kuri jums atrodė įmanoma. Tie, kurie jį panaudoja savo problemoms spręsti, neperdėdami gali sakyti, kad jis yra bene didžiausias atradimas jų gyvenime.


"Bent artimiausiais dešimtmečiais "Trečioji alternatyva" galėtų tapti vadovėliu kiekvienai, kuri siekia suprasti, kaip šiandienos aštriausius prieštaravimus paversti milžiniškos galios kūrybiškumo katalizatoriumi darbe, visuomeniniame gyvenime, teisėje, mokykloje ir šeimoje."

Rytis Juozapavičius, FranklinCovey Lietuva konsultantas

 

Nesvarbu, kokį būdą pasirinksime savo problemoms spręsti, natūralių pasekmių vis tiek neišvengsime. Karas gimdo karą, aukos tampa priklausomais žmonėmis, realybė verčia žmones išsižadėti savo principų, cinikai neįneša jokio indėlio. Jei ir toliau darysime tai, ką darėm visą laiką, tikėdamiesi, kad šį kartą rezultatai bus kitokie, tai nebus žiūrėjimas realybei į akis. Einšteinui priskiriamas toks posakis: "Mūsų reikšmingos problemos negali būti išspręstos tame pačiame mąstymo lygyje, kuriame mes jas sukūrėme."

Kad išspręstume savo sunkiausias problemas, turime radikaliai pakeisti savo mąstymą. Kaip tik apie tai ir rašoma šioje knygoje "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas" . Skaitydami ją pajusite, jog atsidūrėte perėjimo taške tarp savo praeities, nesvarbu, kokia ji buvo, ir ateities, kurios jūs iki šiol niekada net nebandėte įsivaizduoti.

Savo viduje aptiksite sugebėjimų keistis. Apie savo problemas pradėsite galvoti visiškai revoliuciniu būdu. Išsiugdysite naujus psichinius refleksus, padėsiančius jums įveikti barjerus, kurie kitiems atrodo neįveikiami. Iš to perėjimo taško sugebėsite pamatyti naują savo ateitį, ir tolesni metai gali būti visai ne tokie, kokių laukėte. Užuot klibinkščiavę į neišvengiamą mažėjančių galimybių ateitį, kupiną įvairių problemų, galėsite pradėti tenkinti savo alkį „kilimo aukštyn“ gyvenimui, kuris visada šviežias ir prasmingas iki pat jo pabaigos.

Šioje knygoje "Trečioji alternatyva. Sunkiausių gyvenimo problemų sprendimas" nerasite nieko, kas nebūtų vienu metu ir globalu, ir asmeniška. Supratę knygoje aprašytą principą ir gyvendami pagal jį, galbūt ne tik įveiksite savo problemas, bet ir toliau kursite tokią ateitį sau, kuri bus net geresnė už tą, kuri jums atrodė įmanoma. Tie, kurie panaudoja šį principą savo problemoms spręsti, gali sakyti, kad jis yra bene didžiausias atradimas jų gyvenime. Šis principas vienodai tinka ir vienišai motinai, iš visų jėgų besistengiančiai tinkamai užauginti savo nenuoramą paauglį sūnų, ir besistengiančiai baigti karą valstybės galvai.


Stephen R. Covey Times žurnalas laiko vienu iš 25 įtakingiausių amerikiečių. Jis yra tarptautinio pripažinimo susilaukęs lyderiavimo autoritetas, šeimos problemų specialistas, organizavimo konsultantas, rašytojas. Parduota daugiau kaip 20 milijonų egzempliorių jo knygų (38 kalbomis), o jo knyga "7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai. Galingos asmeninių pokyčių pamokos" pripažinta pačia įtakingiausia XX amžiaus knyga.


Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamošiūnas
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Dale Carnegie pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Carnegie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + DOVANA Trečioji alternatyva" perkama kartu