0

KOMPLEKTAS. Magiškoji Pipirinos akademija: Dovanų magija + Draugystės magija + Linksmoji magija

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina Internetu: 1,49 €
Kaina Knygyne: 5,97 €*
Sutaupote: 4.48 € (76%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Magiškoji Pipirinos akademija: Dovanų magija + Draugystės magija + Linksmoji magija

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS211

2020-08-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Magiškoji Pipirinos akademija: Dovanų magija + Draugystės magija + Linksmoji magija" aprašymas

Labas! Aš esu Pipirina, tokia dar visai nepersenusi ragana. Nors... Jei visai atvirai, tai dar net ne ragana, o tik raganiūkštė... Bet šio bei to magiško tave tikrai gailu pamokyti! Todėl kviečiu į savo Magiškąją akademiją. Nepažadu, kad išmoksi ko nors labai protingo (nors ką gali žinoti...), bet nuobodu tikrai nebus!

"Dovanų magija"

Turbūt nėra žmogaus, kuris niekada niekam nebūtų ko nors dovanojęs. Malonu gauti dovaną, malonu ir dovanoti, kai matai, kad ta dovana kitam miela.
Tačiau kodėl vienos dovanos būna mielos, o kitos ne? Kaip rasti dovaną, kuri labiausiai tiktų tam žmogui?
Be to, beveik bet kuris daiktas - tai vienoks ar kitoks simbolis, ženklas. Arba galima jį tokiu paversti. Kaip?
O štai čia ir prasideda magija! Beje, nepamirški, kad dovanas galima dovanoti ne tik kitiems, bet ir sau. Ir daryk tai kuo dažniau!

"Draugystės magija"

Sunku kartais suprasti tuos, ką vadiname savo draugais... Tik štai be jų gyventi dar sunkiau. Turbūt beveik viskas, kas pasaulyje geriausia, maloniausia, ir priešingai - painiausia, nemaloniausia, yra vienaip ar kitaip susiję su jais...
Tačiau kas tiesa, tas tiesa: kartais iš tikrųjų norisi kokios magiškos priemonės ar stebuklingos lazdelės... Ar bent jau testo, patarimo ar kito būdo, kuris padėtų išsiaiškinti, kas ir kaip. O gal pakaktų tuo momentu tinkamiausio žodžio?
Šioje knygelėje rasi beveik viską: šiek tiek psichologijos, šiek tiek burtų, būrimų, magiškų patarimų, testų, gražių žodelių... Žodžiu, viskas, apie meilę ir draugystę!...

"Linksmoji magija"

Vilioja viskas, kas magiška? Tavo draugai ir draugės kraustosi iš proto dėl burtų ir horoskopų? Bet sakoma, kad su magija - menki juokai... O štai ir netiesa! Kartais tie du dalykai kuo puikiausiai dera! Pažiūrėkim į magiją su šypsena!
Čia rasi daug tiesiog magiškai juokingų, šmaikščių, išdykusių ir netikėtų horoskopų, testų, smagių klausimų, triukų, anekdotų... Visko, ko rimtoje magijoje ir su žiburiu nerastum!
žtat visa tai tau labai pravers rengiant draugų vakarėlį, gimtadienį ar tiesiog šiaip - kai pajunti, kad tau ar kam nors kitam reikia kelių minučių gardaus juoko!
Išbandyta ir garantuota: šios knygos burtai sukelia magiškai teisingą ir kokybišką juoką, kuris ilgina gyvenimą, padeda įveikti sunkumus ir apskritai - yra labai geras dalykas! Netiki? Pamėgink ir tu!Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms


Dažniausiai perkama kartu