0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas" aprašymas

Maksimalus pasiekimas (naujas leidimas)

Brianas Tracy (JAV) yra žinomas asmenybės ugdymo specialistas ir verslo strategas, populiarus paskaitininkas, rašytojas ir mokomųjų garso bei vaizdo įrašų autorius.


Knyga "Maksimalus pasikeimas" - antroji lietuvių kalba. Joje autorius plėtoja idėją apie tam tikrus dvasinio gyvenimo bei elgsenos dėsnius, kurie, jei jų paisome, garantuoja mums sėkmę visose gyvenimo srityse."Gyvenime išmokau daug pamokų, tačiau svarbiausia, ko gero, yra ši: negali numušti taikinio, jeigu jo nematai, negali tikėtis sėkmės, jei nežinai, kas tai yra. Taigi visų pirma reikia labai aiškiai įsivaizduoti, o ko gi mes norime iš gyvenimo, antraip nuostabios mūsų galios taip ir liks nepažadintos."

Brian Tracy


Kritinis taškas

Šioje knygoje "Kritinis taškas" pateikiamas rinkinys gyvenimo patikrintų, praktiškų metodų, galinčių padėti įveikti visas Jūsų kelyje pasitaikančias kliūtis ir kuo greičiau įveikti krizę. Jūs išmoksite geriau tvarkyti savo profesinio bei asmeninio gyvenimo reikalus.

Suprantamu, lakonišku stiliumi autorius Jus įkvepia pasitikėti savimi ir neatidėliotinas problemas spręsti greitai, ryžtingai, iki galo.


Visos kliūtys - tik psichologiniai barjerai. Jie išnyksta, kai į juos pažvelgiame šviesesniu žvilgsniu.


Ši knyga "Kritinis taškas" atsako į šiuos klausimus:

Kaip pradėti valdyti kritinę situaciją?

Kaip krizės akivaizdoje išsaugoti ramybę?

Kaip laisvai ir efektyviai bendrauti su svarbiausiais žmonėmis?

Kaip nustatyti ir pašalinti visas kliūtis, trukdančias susidoroti su problema?

Kaip išsiugdyti nepalaužiamą drąsą ir tvirtą pasitikėjimą savimi?

Kaip garantuoti nuolatines pajamas finansinės krizės sąlygomis?

Kaip elgtis su klientais, kai kompanijos reikalai prasti?

Kaip laiku pasitraukti, jei tai yra būtina, ir išsaugoti energiją bei pinigus ateičiai?


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

Brian Tracy parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brian Tracy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Maksimalus pasiekimas + Kritinis taškas" perkama kartu