0

KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės

  • Leidėjas: Didakta
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS154

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės " aprašymas

Spalvinti mandalas patinka ne tik mažiesiems, bet ir vyresnio amžiaus vaikams, todėl kiekvienoje serijos „Mandalų pasaulyje“ knygelėje pateikiama po 18 skirtingo sudėtingumo piešinių.
Mandalos suskaidytos į atskirus elementus, todėl jų spalvinimas padeda sutelkti dėmesį, mažina stresą. Vis pasikartojantys elementai stiprina saugumo jausmą. Turi teigiamą grįžtamąjį ryšį piešiančiajam, nes piešinio struktūra yra vientisa, harmoninga.
Siūloma piešti pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis, akvareliniais ar aliejiniais dažais ir pan. Galima derinti įvairias technikas, pradėti darbą akvareliniais dažais, vėliau jį baigti pasteliniais pieštukais, kreidelėmis.

Šiame komplekte trys spalvinimo knygutės.

"Ka dirba žmonės?"

"Vasaros malonumai"

"Rudens gėrybės"

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės , kurį parašė Rūta Savickienė. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rūta Savickienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Mandalų pasaulyje: Ka dirba žmonės? + Vasaros malonumai + Rudens gėrybės " perkama kartu