0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-08-28 Vilma

Super rinkinys! Labai naudingos knygelės.

KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.99 SoldOut
Knygos "KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės" aprašymas

"Mityba"

Kaip elgtis su vaiku, kuriam viskas neskanu?

Ką daryti, kad vaikas pamėgtų daržoves?

Kaip reaguoti, jei vaikas per daug smaguriauja saldumynais?

Gal apriboti užkandžiavimą tarp valgymų?

Kaip atskirti, kurie maisto produktai geri... o kurie nelabai?


Šioje knygelėje "Mityba" tėvai ras daugybę išradingų patarimų ir pasiūlymų, kaip išmokyti vaikus pamėgti sveiką ir vertingą maistą.

Knygelėje analizuojama ne viena kebli situacija, į kurią patenka tėvai, susidūrę su įvairaus amžiaus vaikų valgymo įpročiais ir kaprizais, mokoma tų keblumų nesureikšminti ir tinkamai į juos reaguoti.

Iškilus įvairių problemų, padės skyrelyje "Patikrintos taisyklės" siūlomos pedagoginės gudrybės bei išsamūs ekspertų atsakymai į visus jums rūpimus klausimus... kurie pateikiami maloniai ir su plačia šypsena - tai geriausi darnaus šeimos gyvenimo palydovai!


Vaikų psichiatrė ir lavinamųjų žaidimų specialistė Madeleine Deny yra parašiusi daugiau nei šimtą knygų vaikams. Dabar savo patirtimi ji nori pasidalyti ir su tėvais.


"Švara"


Kaip žinoti, kada geriausias metas pradėti mokyti vaiką sėstis ant puoduko? Ką daryti, jei jis vis dar nesusitvarko, nors jau metas lankyti darželį? Ką daryti, jeigu vaikas vis dar šlapinasi į lovą?

Patarimų, gerų idėjų kupinos knygos, padrąsinančios tėvus kasdieniame gyvenime."Miegas"

Kaip išmokyti vaiką užmigti vieną?

Kaip sumažinti jo baimę prieš nakties miegą?

Kaip elgtis, kai kamuoja košmarai?

Kaip pripratinti pamėgti pogulį?


Šioje knygelėje tėvai ras daugybę išradingų patarimų ir pasiūlymų, kaip įveikti sunkumus, susijusius su vaikų miegu. Analizuojama ne viena kebli situacija, į kurią patenka tėvai, susidūrę su įvairaus amžiaus vaikų miego įpročiais, mokoma tų keblumų nesureikšminti ir tinkamai į juos reaguoti. Iškilus įvairių sunkumų, sprendimus padės rasti skyrelyje „Patikrintos taisyklės“ pateikiamos gudrybės bei išsamūs ekspertų atsakymai į visus jums rūpimus klausimus...

...kurie pateikiami maloniai ir su plačia šypsena – tai geriausi darnaus šeimos gyvenimo palydovai!


Vaikų psichiatrė ir lavinamųjų žaidimų specialistė Madeleine Deny yra parašiusi daugiau nei šimtą knygų vaikams. Dabar ji nori savo patirtimi pasidalyti ir su tėvais.


2017-08-28

Super rinkinys! Labai naudingos knygelės.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Madeleine Deny parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Madeleine Deny tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Mažasis vadovas tėvams: Mityba + Švara + Miegas: kasdieniai patarimai ir gudrybės" perkama kartu