0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 26,17 €*
Sutaupote: 16.18 € (62%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai


2021-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai" aprašymas

Komplekte - 3 medžiaginės knygelės. Skirta 1–2 metų vaikams.

Šias minkštutes ir čežančias knygeles su garso mygtuku tikrai pamėgs jūsų kūdikis. Jos žadina smalsumą bei lavina pažintinius gebėjimus ir pojūčius.

„Mano mažieji draugai“

„Mano pirmieji daiktai“

„Mano pirmieji žaislai“


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS376

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai" perkama kartu