Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 26,17 €*
Sutaupote: 16,18 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-10 Jolanda

Prasta kokybė, garso mygtukas tai elementarus "pypsikas" kurio dar reikia ieškoti paskutiniam puslapy. Pirkau dovanai, tai gėda buvo pridėti prie dovanos. Iš visų trijų knygučių gal tik "mano mažieji draugai" tinkama.


2022-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai" aprašymas

Komplekte - 3 medžiaginės knygelės. Skirta 1–2 metų vaikams.

Šias minkštutes ir čežančias knygeles su garso mygtuku tikrai pamėgs jūsų kūdikis. Jos žadina smalsumą bei lavina pažintinius gebėjimus ir pojūčius.

„Mano mažieji draugai“

„Mano pirmieji daiktai“

„Mano pirmieji žaislai“


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS376

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-10

Prasta kokybė, garso mygtukas tai elementarus "pypsikas" kurio dar reikia ieškoti paskutiniam puslapy. Pirkau dovanai, tai gėda buvo pridėti prie dovanos. Iš visų trijų knygučių gal tik "mano mažieji draugai" tinkama.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Medžiaginė knygelė. Mano mažieji draugai + Mano pirmieji daiktai + Mano pirmieji žaislai" perkama kartu