0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-04-27 Jolanta

Mano 9 m berniukui labai labai patiko visos trys knygelės. Rekomenduojam nuotykių mėgėjams :)


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 8.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas" aprašymas

Skaitydami „Mondrago“ serijos knygeles patirsite linksmų ir įdomių istorijų, pažinsite pasaulį, pilną drakonų ir tvirtovių, nuotykių ir staigmenų, pavojų ir begalinės narsos.


Didysis išbandymas


Pirma dalis. Mondrago – vienintelis neskraidantis drakonas – atitenka guviam ir protingam berniukui Kaliui. Jiedu gauna pirmąją užduotį – drauge laiku grįžti į pilį. Laukia ilgas ir vingiuotas kelias…


Ridelis ir kalbantieji medžiai


Antroje dalyje Kalis ir jo draugai „susipažįsta“ su kalbančia knyga. Jų laukia nauji iššūkiai: kelionė į bauginantį Rūko mišką ir į pavojingą Vilkų kalvą. Teks sužinoti, jog kai kurios legendos tikros…


Baobabas


Trečioje dalyje paslapčių vis daugėja. Kalbanti knyga draugams pateikia naują mįslingą užduotį. Jie pasiruošę veikti, tačiau ar niekas nesutrukdys?..

Vertė Eglė Vaivadaitė-Kaidi2020-04-27

Mano 9 m berniukui labai labai patiko visos trys knygelės. Rekomenduojam nuotykių mėgėjams :)

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas", kurį parašė Ana Galan. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ana Galan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Mondrago: Didysis išbandymas + Ridelis ir kalbantieji medžiai + Baobabas" perkama kartu