0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 31,98 €*
Sutaupote: 18.49 € (58%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva" aprašymas

Rūta Vanagaitė - garsi, prieštaringai vertinama, minios žlugdyta, bet nežlugusi viena populiariausių rašytojų Lietuvoje.

Šiame komplekte dvi Rūtos Vanagaitės knygos. Tai įkvepiančios, vilties kupinos istorijos apie tai, ko reikia ir kas svarbiausia MOTERIMS – brandžioms ir ne tik! Visuose Jų pasirinkimuose! Sužinokite visas priežastis, kodėl moteriai reikia būti laimingai ir patenkintai.

„Višta strimelės galva“ – autobiografinė autorės knyga.

„Renkuosi vasarą“ - 100 puslapių naujų tekstų papildyto bestselerio „Ne bobų vasara“ naujas leidimas.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva", kurią skaitytojams dovanoja Rūta Vanagaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Vanagaitė su knyga "KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Vanagaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Moterims APIE MOTERIS. Renkuosi vasarą + Višta strimelės galva" perkama kartu