0

KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas

  • Leidėjas: Luceo
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS21

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas" aprašymas

Knyga "Natūralus būdas išvengti ligų"Mitybos biochemijos profesoriaus T. Colino Campbello bestseleryje "Natūralus būdas išvengti ligų" aprašomi 50 metų vykdomų studijų rezultatai, kurie patvirtina, kad pagrindinė širdies ir kraujagyslių bei daugelio kitų ligų priežastis – gyvūninės kilmės baltymai ir riebalai.Išsamiausias iš kada nors atliktų mitybos tyrimų atsako į klausimą, ką valgyti, kaip mesti svorį ir ilgą laiką išsaugoti gerą sveikatą.


- Mitybos pokyčiai gali padėti diabetu sergantiems ligoniams gyventi be vaistų.

- Krūties vėžys susijęs su moteriškų hormonų kiekiu kraujyje, o hormonų kiekį lemia mityba.

- Pieno produktai gali padidinti prostatos vėžio riziką.

- Vaisiuose ir daržovėse esantys antioksidantai padeda išsaugoti geresnę fizinę formą senatvėje.

- Tinkama mityba gali padėti išvengti inkstų akmenligės.

- Pirmojo tipo diabetas (viena sunkiausių ligų, kuri gali užklupti vaikus) yra susijęs su mityba kūdikystėje.


Vakarų pasaulio sveikata sparčiai prastėja. Sveikatos apsaugai mes išleidžiame didžiulius pinigus, ir vis dėlto daugybė žmonių turi antsvorį, milijonus nužudo vėžys ir širdies ligos. Vis daugiau netgi visai jaunų žmonių jau neįsivaizduoja savo kasdienybės be tablečių.


Ir padėtis tik blogėja, ligonių daugėja, o sprendimų nėra.

Visų tų problemų esmę sudaro trys dalykai: pusryčiai, pietūs ir vakarienė.


Iš anglų kalbos vertė Andrius RondomanskisKnyga "Įsižeminimas"
"Įsižeminimas" - tai pirmoji knyga, kuri kalba apie Žemės energiją ir jos įtaką mums, žmonėms.


Knyga "Įsižeminimas" pasakoja apie nepaprastą atradimą, kuris padės jums palaikyti gerą sveikatą ir apskritai būti laimingesniems. Knygos autoriai leidosi į visai naują tyrimų sritį ir ta sritis yra... žemė. Tuo aspektu, kaip apie ją kalba autoriai, žemė moksliškai tyrinėta dar nebuvo. Mes nežinojome, koks ryšys yra tarp žemės ir organizmo fiziologijos, tarp žemės ir mūsų sveikatos.


Vos atsivertę "Įsižeminimą", jūs sužinosite naujų faktų apie mūsų visų ryšį su planeta, kurioje gyvename. Sužinosite, kokį vaidmenį čia atlieka žemės paviršiaus emituojami laisvieji elektronai, kaip jie veikia mūsų fiziologiją ir sveikatą.


Pasirodė, kad ryšys su žeme yra trūkstama grandis, kuri gali mums grąžinti sveikatą ir tiesiog gerą savijautą. Šioje knygoje surinkta daug pasakojimų, kuriuose žmonės dalijasi savo įžeminimo patirtimi. Įžeminimas padėjo jiems įveikti nemigą, chroniškus skausmus, stresą, nerimą, nuovargį.


Tūkstančiai žmonių, kurie išbandė įžeminimą, geriau jaučiasi, geriau miega, juos mažiau kamuoja chroniški skausmai ir nuovargis.

"Įsižeminimas" yra iš tiesų novatoriška knyga.

Ji parodo kryptį tiems, kurie ieško efektyvių sveikatos palaikymo priemonių. Ta kryptis yra žemyn.


Klintonas Oberis (Clinton Ober) pradėjo savo profesinę veiklą kaip rinkodaros specialistas kabelinės televizijos kompanijoje, paskui, aštuntojo dešimtmečio pradžioje, jis įkūrė savo kompaniją, kuri gana greitai tapo didžiausia kabelinio ryšio tiekėja Junginėse Valstijose. Tačiau 1993 metais Oberis netikėtai sunkiai susirgo ir atsidūrė ant mirties slenksčio. Tas įvykis pakeitė jo gyvenimo kryptį, jis pasitraukė iš verslo ir užsibrėžė naują gyvenimo misiją – rasti kuo veiksmingesnį būdą, kaip išsaugoti ir palaikyti sveikatą.


Stivenas Sinatra (Stephen T. Sinatra, M.D.) yra kardiologas, Amerikos kardiologų koledžo ir Amerikos dietologijos koledžo narys. Jo profesinės veiklos patirtis yra keturiasdešimt metų. Daktaro Sinatros tikslas – sujungti akademinę mediciną su pasiteisinusiais alternatyviaisiais gydymo būdais. Dr. Sinatra taip pat yra keliolikos knygų autorius. Pagrindinė jo tema – širdies ligų profilaktika. Plačiau su Stiveno Sinatros veikla galite susipažinti šiuo adresu www.heartmdinstitute.com.


Martinas Zukeris (Martin Zucker) daugiau kaip trisdešimt penkerius metus rašo alternatyviosios medicinos, sveikos mitybos ir holistinio gydymo temomis. Jis yra kelių dešimčių knygų autorius ir bendraautoris.


Iš anglų kalbos vertė Virginija Bertulė ir Andrius Rondomanskis

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas, kurią skaitytojams dovanoja Clinton Ober, Martin Zucker, Stephen T. Sinatra, Thomas Colin Campbell, Thomas M. Campbell II. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Clinton Ober, Martin Zucker, Stephen T. Sinatra, Thomas Colin Campbell, Thomas M. Campbell II su knyga KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Clinton Ober, Martin Zucker, Stephen T. Sinatra, Thomas Colin Campbell, Thomas M. Campbell II. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Natūralus būdas išvengti ligų + Įsižeminimas" perkama kartu