0

KOMPLEKTAS. Norintiems gyventi kaifuojant: Seksas prasideda galvoje + Kaip tapti žvaigžde gyvenime + Draudimų.nėr + Aš, vyras ir NLP

  • Nuolaida knygai -67%
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 44,36 €*
Sutaupote: 29.37 € (67%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Norintiems gyventi kaifuojant: Seksas prasideda galvoje + Kaip tapti žvaigžde gyvenime + Draudimų.nėr + Aš, vyras ir NLP

  • Leidėjas: Satwa
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS190

2020-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Seksas prasideda galvoje"

Knyga „Seksas prasideda galvoje. 15 NLP technikų gundytojams ir gundytojoms“ - tai nuostabus suvedžiojimo vadovas, kuriame aprašomos lengvai pritaikomos, prieinamos ir veiksmingos NLP technikos. Jos padės jums susipažinti, flirtuoti, suvedžioti ir pereiti prie sekso kaip prie nepamirštamo nuotykio.

Galbūt manoma, kad seksas ir NLP - skirtingi dalykai. Bet taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tikrųjų kiekviena pažintis - šablonų griovimas ir dalijimasis požiūriais, bet koks prisilietimas - jau santykių pradžia, išsiskyrimas - santykių pabaiga. Aišku, galima gyveni be NLP. Bet tada jums seksas bus nuobodus ir nereguliarus. Galima pragyventi ir be sekso. Bet kam Jums toks gyvenimas?"Kaip tapti žvaigžde gyvenime"

Knyga „Kaip tapti žvaigžde gyvenime. 30 NLP taisyklių, kurios apvers jūsų gyvenimą“ - tai kelias į klestėjimą. Norite tapti prezidentu? Pamilti karalienę? Uždirbti milijoną? Su NLP nieko nėra paprasčiau!

Paprastai knygos apie NLP yra pernelyg protingos, nuobodžios ir sunkiai suprantamaos, todėl vargas skaitytojui, kuris tikėjosi, kad NLP padės jo gyvenimą nudažyti ryškiomis spavomis, ir įpusėjęs knygą skaitytojas pradeda lapnoti ausimis ir nuobodžiaudamas galvoti: "Gal reikia pasiųsti velniop šias taisykles, inkarus ir visokius raportus?"

Bet kas sakė, kad nebūna stebuklų? Štai prieš jus pirmoji stulbinanti knyga apie NLP. Knygą „Kaip tapti žvaigžde gyvenime. 30 NLP taisyklių, kurios apvers jūsų gyvenimą“ Jūs ją skaitysite su malonumu! Čia aprašomos pačios veiksmingiausios ir lengvai pritaikomos technikos bei superefektyvios autorinės metodikos, kurios taps jūsų vedliu kelyje į sėkmę."Draudimų.nėr: 40 NLP technikų"

Griaunant visus žinomus priesakus, su pasimėgavimu darant nuodėmes ir taikant praktikoje nesudėtingas, bet veiksmingas NLP technikas, savo gyvenimą galima paversti nesibaigiančia malonumų, sėkmės ir harmonijos seka.


Jūs galite gerti ir rūkyti, persivalgyti ir žudyti jūsų laiko grobikus, tingėti ir pavydėti, vogti gerą nuotaiką ir iš gyvenimo reikalauti paties geriausio, svajoti ir didžiuotis savimi, keiktis ir susikurti savo religiją. Svarbiausia - išlikti harmoningam su savimi ir pasauliu.

Knyga "Draudimų.nėr" to jus išmokys.

Ji tiems, kurie šiandien gyvena visavertį gyvenimą, o ne atidėlioja jį iki pensijos."Aš, vyras ir NLP"

Knyga "Aš, vyras ir NLP" visoms norinčioms efektyviai valdyti stipriosios lyties atstovus.


Aš noriu kurti santykius su vyrais pagal savo taisykles...

Aš noriu visada suprasti, ką jaučia mano mylimas žmogus...

Nenoriu mokytis iš savo klaidų, būti išmarginta mėlynėmis ir gumbais, nenoriu sugadinti man brangių santykių...

Aš noriu bendraudama su vyru jausti malonumą ir tokį pat malonumą dovanoti jam...


Jei visa tai apie jus, išdrįskite! Į NLP galima žiūrėti kaip tik norite, bet negalima pripažinti, kad tai veikia visu 100 %.


Knygą "Aš, vyras ir NLP" parašė praktikuojantis psichologas, patyręs NLP treneris ir, svarbiausia, sėkminga moteris Diana Balyko, jus išmokys naudotis pačiomis efektyviausiomis bendravimo su vyrais NLP technikomis. Savo ir vyrų džiaugsmui.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu