0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys

  • Nuolaida knygai -28%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 34,58 €*
Sutaupote: 9.59 € (28%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys


2021-07-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys" aprašymas

Pirmoji lietuvių autorių J. Clavo ir A. Levicko knyga „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ sulaukė didžiulės sėkmės Lietuvoje – per dvejus metus knygos leidimas buvo pakartotas net keturis kartus. „Mokome tik to, kuo gyvename patys. Greičiausiai tai ir lemia tiek knygos, tiek mūsų mokymų sėkmę“, – atvirauja knygos autoriai. Sulaukę begalės prašymų plėtoti nekilnojamojo turto temą ir matydami spartų trumpalaikės nuomos verslo populiarėjimą, autoriai ryžosi pasidalyti savo patirtimi šioje srityje. Taip gimė antroji Jurijaus ir Aurimo knyga „Trumpalaikės nuomos paslaptys“.

„Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu“

„Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Aurimas Levickas, Jurijus Clavas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurimas Levickas, Jurijus Clavas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys" perkama kartu