0

KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)

  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 11,58 €*
Sutaupote: 6.09 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)

  • Leidėjas: Presvika
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS158

2021-02-28 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)" aprašymas

"Daugyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)"

Ši knygelė "Daugyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)" padės smagiai ir lengvai mokytis daugybos. Jūs taip įsitrauksite į žaidimą, kad nė nepajusite, kaip įgusite dauginti. O „stebuklingasis“ rašiklis leis tą pakartoti ne vieną kartą, nes jo gale esančia kempinėle viską galima nutrinti ir rašyti iš naujo. Nepamirškite įvertinti, kaip jums sekėsi: kiekvienos temos pabaigoje apibrėžkite tinkamą, jūsų manymu, veiduką.

Linkime gerų įspūdžių!

"Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)"

Ši knygelė "Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)" padės smagiai ir lengvai mokytis dalybos. Jūs taip įsitrauksite į žaidimą, kad nė nepajusite, kaip įgusite dalyti.
Pradėsite nuo visai paprastų uždavinių ir baigsite dalyba iš 10. Įgiję gudragalvių kvalifikaciją, galėsite pasigalynėti ir su didesniais skaičiais, pamėginti dalyti kampu ir su liekana. O „stebuklingasis“ rašiklis leis tą pakartoti ne vieną kartą, nes jo gale esančia kempinėle viską galima nutrinti ir rašyti iš naujo.
Nepamirškite įvertinti, kaip jums sekėsi: kiekvienos temos pabaigoje apibrėžkite tinkamą, jūsų manymu, veiduką.
Linkime gerų įspūdžių!

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)" perkama kartu