⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Knygą turime sandėlyje
2021-04-05 Gitana

Puikios knygos antros klasės vaikui, puiki papildoma priemonė mokymuisi daugybos ir dalybos.


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)" aprašymas

"Daugyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)"

Ši knygelė "Daugyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)" padės smagiai ir lengvai mokytis daugybos. Jūs taip įsitrauksite į žaidimą, kad nė nepajusite, kaip įgusite dauginti. O „stebuklingasis“ rašiklis leis tą pakartoti ne vieną kartą, nes jo gale esančia kempinėle viską galima nutrinti ir rašyti iš naujo. Nepamirškite įvertinti, kaip jums sekėsi: kiekvienos temos pabaigoje apibrėžkite tinkamą, jūsų manymu, veiduką.

Linkime gerų įspūdžių!

"Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)"

Ši knygelė "Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)" padės smagiai ir lengvai mokytis dalybos. Jūs taip įsitrauksite į žaidimą, kad nė nepajusite, kaip įgusite dalyti.
Pradėsite nuo visai paprastų uždavinių ir baigsite dalyba iš 10. Įgiję gudragalvių kvalifikaciją, galėsite pasigalynėti ir su didesniais skaičiais, pamėginti dalyti kampu ir su liekana. O „stebuklingasis“ rašiklis leis tą pakartoti ne vieną kartą, nes jo gale esančia kempinėle viską galima nutrinti ir rašyti iš naujo.
Nepamirškite įvertinti, kaip jums sekėsi: kiekvienos temos pabaigoje apibrėžkite tinkamą, jūsų manymu, veiduką.
Linkime gerų įspūdžių!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS158

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-05

Puikios knygos antros klasės vaikui, puiki papildoma priemonė mokymuisi daugybos ir dalybos.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)" perkama kartu