0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos)

Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.99 SoldOut
Knygos "KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos)" aprašymas

Dvi knygos iš jaunimui skirtos knygų serijos "Paribio istorijos".

Šių istorijų veikėjai iš tiesų yra atsidūrę ties riba: gyvenimo ir mirties, vienatvės ir bendrystės, ligos ir išgijimo, meilės ir atstūmimo, pasmerkimo ir atleidimo, nuopuolio ir pakilimo naujam gyvenimui. Serija skirta tiems, kurie žino, kad riba tarp gėrio ir blogio, šviesos ir tamsos yra slidi, perregima ir vos juntama.

"Slaptas Emos noras"

"Evos beieškant" Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Paaugliams ir apie PAAUGLIUS. Paribio istorijos (2 knygos)" perkama kartu