0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė" aprašymas

Mėgstamą pasaką "Batuotas katinas" dabar galima skaityti ir garsiškai apipavidalintą. Pastebėję pasakojime įterptą paveikslėlį ir paspaudę atitinkamą garso mygtuką, išgirsite įvairių garsų!Knygelė tvirta, kartoniniais lapais, tad mažylis galės drąsiai daugybę kartų ją vartyti.Mėgstamą pasaką apie Pelenę dabar galima skaityti ir garsiškai apipavidalintą. Pastebėję pasakojime įterptą paveikslėlį ir paspaudę atitinkamą garso mygtuką, išgirsite įvairių garsų!Knygelė tvirta, kartoniniais lapais, tad mažylis galės drąsiai daugybę kartų ją vartyti.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė", kurį pristato Šarlis Pero (Charles Perrault). Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarlis Pero (Charles Perrault). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais: Batuotas katinas + Pelenė" perkama kartu