0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 20,88 €*
Sutaupote: 8,89 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-17 Ona

Puikios knygos


2022-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė" aprašymas

Sužinokite autentiškus praėjusių amžių receptus.

Kaip per kelias epochas formavosi maisto gaminimo tradicijos?
Kaip nuo ankstyvosios krikščionybės laikų iki mūsų dienų keitėsi kulinarijos menas?
Kaip keitėsi atskirų vietovių gyventojų maitinimosi įpročiai?
Kokie ypatingi patiekalai buvo gaminami šventiesiems pagerbti?
Kokie buvo slapti abatijų ir vienuolynų receptai?
Kuo įvairiose pasaulio šalyse buvo vaišinami piligrimai, kurie galėjo pasikliauti tik savo begaliniu tikėjimu ir viltimi, kad kelyje sutikti žmonės bus svetingi?

Patirkite tai, ko nepatyrėme, ir paragaukite tai, ko neragavome!

Šiame KOMPLEKTE dvi knygos:

„Dangiška virtuvė. Nuo šv. Ambraziejaus kremo iki šv. Valentino pyrago“

Šioje knygoje spausdinami receptai daugiausia yra iš katalikiškų šalių: Italijos, Ispanijos, Prancūzijos ir Vokietijos, tačiau nemažai receptų yra iš Amerikos ir Didžiosios Britanijos. Aš radau daugiau nei penkis šimtus receptų, todėl atrinkti nebuvo lengva. Mano tikslas buvo pateikti platų receptų spektrą visoms progoms ir pasiūlyti įvairių šalių patiekalų, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam tinka. Kai kurie receptai yra labai paprasti, kiti šiek tiek įmantresni, tačiau bet kuriuo atveju verta pabandyti. Keletas receptų yra labai seni, apie tai galima spręsti iš patiekalo sudėtinių dalių. Kiaušinių ir sviesto kiekis kartais yra tiesiog stulbinantis. Kartą radau receptą pyrago, kuriam iškepti reikia 28 kiaušinių ir dviejų svarų sviesto! Kelis receptus truputį pakeičiau, pateikiu sveikesnę jų versiją, tačiau didžioji dauguma receptų yra originalūs. (Autorius Ernst Schuegraf)

„Piligrimų virtuvė. Slapti abatijų ir vienuolynų receptai“

Prieš jus - valgių knyga, kurioje susipina įvairios kultūros, tradicijos, skoniai, kvapai ir spalvos: čia rasite receptų, pagal kuriuos gaminama Prancūzijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Šių šalių regionai labai skirtingi, kiekvienas turi itin ryškių savitumų, todėl ir piligrimų maitinimosi tradicija glaudžiai susijusi su vietinėmis vienam ar kitam regionui būdingomis virtuvėmis. Ši knyga ne tik padės pasigaminti naujų patiekalų ar atrasti nepaprastų skonį, bet ir leis išbandyti kitose šalyse kasdienius, bet mums dar nepažintus produktus.Kiti taip pat domėjosi


2021-05-17

Puikios knygos

2021-05-14

Liuks knyga! Labai daug puikių receptų, norisi viską išbandyti!

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Pasaulio KULINARINIS paveldas: Dangiška virtuvė + Piligrimų virtuvė" perkama kartu