0

KOMPLEKTAS. Gyvūnų gebėjimai + Žemė - vandens planeta + Neįtikėtina...

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Gyvūnų gebėjimai + Žemė - vandens planeta + Neįtikėtina...

  • Leidėjas: Didakta
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS90

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Gyvūnų gebėjimai"


Knygoje "Gyvūnų gebėjimai" autorius pasakoja apie neįtikimus gyvūnų gebėjimus. Perskaičiusieji geriau pažins skruzdes, žiurkes, varnas, kates, šunis, beždžiones, dramblius ar delfinus. Retai kas yra girdėjęs apie savotišką skruzdžių civilizaciją ar varnų, dramblių stebėtinai aukštą intelektą. Greičiausiai daugelio nenustebins kačių ar šunų gebėjimai, tačiau kitų gyvūnų sumanumas galbūt privers giliau susimąstyti, ar žmogus yra vienintelė protinga būtybė mūsų planetoje."Žemė - vandens planeta"

Knygoje "Žemė - vandens planeta" pasakojama apie nuostabą keliančias ir daug kam nežinomas vandens savybes, jo kristalų paslaptis, naujausius vandenynų gelmių tyrimus, paslaptingąją Golfo srovę, cunamius, bangas žudikes, Bermudų trikampio paslaptis, Baikalo gelmes, Roraimą ir jos Anchelį, taip pat, kas nauja Antarktidos ir Antarkties tyrimuose.


Kas yra už mūsų suvokimo ribų, dažnai laikoma neįtikimu dalyku ar net mistika. Bet po kurio laiko paaiškėja, kad tai tiesiog pranoksta mūsų vaizduotę, naujų atradimų realybę. Tai galima pasakyti ir apie vandenį. Nors vanduo supa mus, nuolat jį vartojame, pagaliau tai didelė mūsų kūno dalis, deja, vis dar lieka mažokai pažintas ir ištirtas. Ir tik XX amžiaus pabaigoje ėmė aiškėti, kad vanduo geba priimti ir kopijuoti, kaupti ir saugoti bei perduoti informaciją. Pasirodo, jautriai reaguoja į žmogaus emocijas, žodžius ir net mintis. Ir dar labiau daug kas nustebs sužinojęs, kad dauguma procesų mūsų planetoje valdoma iš išorės kaip tik per vandenį siunčiama informacija.


Pasaulinis vandenynas reguliuoja planetos temperatūros ir deguonies režimą daugelį milijonų metų. Atmosferoje esantis 21 % deguonies, mokslininkų skaičiavimais, kas 12 000 metų turėtų padidėti vienu procentu. Pasaulinis vandenynas nuolat atnaujina apie pusę atmosferos deguonies kiekio. Bet jei per paskutinius 48 000 metų deguonies kiekis atmosferoje būtų pasiekęs 25 %, tai daugelis medžiagų, net medžiai ir samanos, savaime užsidegtų. Sunku įsivaizduoti galimus padarinius. Taigi vandens poveikis yra neįkainojamas..."Neįtikėtina..."

Ne vienam skaitytojui čia pateikiama medžiaga pasirodys neįtikėtina. Tikėti ar netikėti – kiekvieno reikalas. Asmeniškai autorius čia nieko neprigalvojo, o tik apibendrino ir kruopščiai atrinko kelis dešimtmečius iš įvairių šaltinių kauptą medžiagą. Atrenkant stengtasi remtis žinomesniais mokslininkais ar patikimesnėmis organizacijomis. Kaip tik dėl to knygoje tiek daug pavardžių ir organizacijų pavadinimų, – norima skaitytojui pristatyti informacijos šaltinius.


Mes retai susimąstome apie nepažintus ar neįtikėtinus mus supančius reiškinius ar dalykus. Nors žmonija, atrodo, pasiekė nepaprastai daug, vis dar lieka daugybė nesuvokiamų ar nežinomų dalykų.


Šioje knygoje "Neįtikėtina..." aptariami mums įprastos ir tolimesnės aplinkos iki šiol mažai ištirti ir dažnai dar neįtikėtini dalykai. Čia negvildenamos Mėnulio, NSO ir kai kurios kitos įdomios temos, apie kurias jau yra nemažai naujos neįtikėtinos informacijos, bet didelė jos dalis didžiųjų valstybių dar įslaptinta.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu