0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos

  • Nuolaida knygai -88%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 63,16 €*
Sutaupote: 55.17 € (88%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos" aprašymas

Pasaulis nėra tik tai, ką mato mūsų akys. Jis gilesnis ir platesnis, ir niekas nežino kiek...
Kartais tiesiog reikia pažvelgti į dalykus kitu kampu.

Šiame komplekte nemažai prestižinių apdovanojimų pelnę keturi romanai.

Jean-Marie Gustave Le Clezio „Audra“- dvi apysakos apie dvi jaunas moteris, kurios kiekviena savaip grumiasi, ieškodamos savo šaknų: viena - niekada nematyto tėvo, kita - motinos ir neįmanomos meilės.

Liudmila Petruševskaja „Mus pavogė: nusikaltimų istorija“ - paini, šiek tiek absurdiška ir labai emocionali istorija apie Rusijos diplomatinius šnipus, jų nelaimingas žmonas ir sukeistus kūdikius.

Miro Gavran „Kafkos draugas“ pasakoja apie dviejų rašytojų - Franzo Kafkos ir Maxo Brodo – draugystę.

Marion Poschmann „Pušų salos“ - jaudinanti ir šiek tiek juokinga istorija apie tai, ar galima pabėgti nuo savęs ir ar egzistuoja galutinis tokios kelionės tikslas?


  • Autorius:
  • Leidėjas: Gelmės
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS417

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Pasaulis kitu kampu. KITOKS romanas: Audra + Mus pavogė + Kafkos draugas + Pušų salos" perkama kartu