0

KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 27,96 €*
Sutaupote: 2.97 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas

  • Serija: Pažinimas
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 25x33, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS319

2020-10-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas" aprašymas

Keturios didelės apimties, gausiai iliustruotos informatyvios knygos 6-12 metų vaikams pasakoja apie: dinozaurų gyvenimą, žmogaus kūną ir kaip jis veikia, visatą ir jos paslaptis, nepaprastą senovėje gyvavusią Egipto civilizaciją.

Dinozaurų pasaulis

Žmogaus kūnas

Kelionė po Visatą

Senovės Egiptas

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Pažinimas: Žmogaus kūnas + Kelionė po Visatą + Dinozaurų pasaulis + Senovės Egiptas" perkama kartu