0

KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti" aprašymas

Šiame komplekte - 2 pažintiniai kelionių vadovai po Lietuvą. Tai naujų atradimų kupinos knygos-albumai, kurios padės pažinti Lietuvą ir ją pamilti. Įsitikinkite, kad mūsų kraštas - vienas gražiausių pasaulyje!

„Po Lietuvą su šeima“

Tai kelionių žinynas keliaujantiems su visa šeima. Žinyne pateikiami 25 įdomiausių kelionių maršrutai po Lietuvą pėsčiomis, dviračiais ir automobiliu, aplankant vertingiausius šalies objektus ir visiems kartu gerai praleidžiant laiką.
Knygoje kelionių maršrutai pritaikyti keliaujant su vaikais – pateikiami įdomiausi muziejai, edukacinės programos, aktyvios pramogos, parkai, žaidimų aikštelės gamtoje. Kad ir mažiausiems smalsuoliams keliauti nebūtų nuobodu!
Įsimintinos kelionės po didžiuosius Lietuvos miestus, etnografinius regionus, kelionės dviračiais ar tiesiog trumpi, bet įdomūs stabtelėjimai pakeliui į pajūrį – idėjos, norintiems pažinti ir daugiau išmokti.

Žinyne "Po Lietuvą su šeima" rasite:
25 maršrutų po Lietuvą; 250 lankytinų objektų; Keliones po Lietuvos miestus ir regionus; Keliones dviračiais; Pramogų ir žaidimų, kad laikas neprailgtų.

"Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti"

Mūsų Lietuva – tai šalis, kuri gali sužavėti ne tik turistus iš svečios šalies, bet ir priversti didžiuotis savo unikalumu mus, kurie gyvename Lietuvoje. Kiekvienas kampelis čia turi unikalių vietų, kurias net mes, lietuviai, ne visas esame aplankę. Ir dažnai patys nustembame atradę dar nematytas ir savo grožiu stulbinamas vietoves. Pristatome Jums 100 pačių gražiausių vietų, kurias turite pamatyti Lietuvoje. Kartu tai ir 100 akimirkų, kupinų atradimo, nuostabos, susidomėjimo, 100 progų pažinti, paliesti ir sužavėti. Gal net ir įsimylėti – nors vieną! Tai 100 galimybių įsitikinti, kad gyvename nuostabioje šalyje... 100 procentų tikro lietuviško grožio.
Atsivertę knygą „Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti“ ir sklaidydami puslapius ne tik paskaitysite apie vieną ar kitą miestelį, nacionalinį parką, dvarą ar gražią vietovę, bet ir galėsite visu tuo pasigrožėti nuotraukose. Galbūt knyga sudomins patiems gyvai pamatyti vieną ar kitą išskirtinę mūsų krašto vietovę? O gal ir visą šimtą knygoje aprašytų vertingiausių mūsų krašto turtų? Tad vartydami spalvingus puslapius tikrai atrasime kažką naujo ir nematyto, ką verta pamatyti savo akimis.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Vytautas Kandrotas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kandrotas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti" perkama kartu