0
KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti
9.99 OutOfStock

KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

KOMPLEKTAS. Pažink ir pamilk LIETUVĄ! Po Lietuvą su šeima + 100 vietų, kurias turite pamatyti


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Šiame komplekte - 2 pažintiniai kelionių vadovai po Lietuvą. Tai naujų atradimų kupinos knygos-albumai, kurios padės pažinti Lietuvą ir ją pamilti. Įsitikinkite, kad mūsų kraštas - vienas gražiausių pasaulyje!

„Po Lietuvą su šeima“

Tai kelionių žinynas keliaujantiems su visa šeima. Žinyne pateikiami 25 įdomiausių kelionių maršrutai po Lietuvą pėsčiomis, dviračiais ir automobiliu, aplankant vertingiausius šalies objektus ir visiems kartu gerai praleidžiant laiką.
Knygoje kelionių maršrutai pritaikyti keliaujant su vaikais – pateikiami įdomiausi muziejai, edukacinės programos, aktyvios pramogos, parkai, žaidimų aikštelės gamtoje. Kad ir mažiausiems smalsuoliams keliauti nebūtų nuobodu!
Įsimintinos kelionės po didžiuosius Lietuvos miestus, etnografinius regionus, kelionės dviračiais ar tiesiog trumpi, bet įdomūs stabtelėjimai pakeliui į pajūrį – idėjos, norintiems pažinti ir daugiau išmokti.

Žinyne "Po Lietuvą su šeima" rasite:
25 maršrutų po Lietuvą; 250 lankytinų objektų; Keliones po Lietuvos miestus ir regionus; Keliones dviračiais; Pramogų ir žaidimų, kad laikas neprailgtų.

"Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti"

Mūsų Lietuva – tai šalis, kuri gali sužavėti ne tik turistus iš svečios šalies, bet ir priversti didžiuotis savo unikalumu mus, kurie gyvename Lietuvoje. Kiekvienas kampelis čia turi unikalių vietų, kurias net mes, lietuviai, ne visas esame aplankę. Ir dažnai patys nustembame atradę dar nematytas ir savo grožiu stulbinamas vietoves. Pristatome Jums 100 pačių gražiausių vietų, kurias turite pamatyti Lietuvoje. Kartu tai ir 100 akimirkų, kupinų atradimo, nuostabos, susidomėjimo, 100 progų pažinti, paliesti ir sužavėti. Gal net ir įsimylėti – nors vieną! Tai 100 galimybių įsitikinti, kad gyvename nuostabioje šalyje... 100 procentų tikro lietuviško grožio.
Atsivertę knygą „Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti“ ir sklaidydami puslapius ne tik paskaitysite apie vieną ar kitą miestelį, nacionalinį parką, dvarą ar gražią vietovę, bet ir galėsite visu tuo pasigrožėti nuotraukose. Galbūt knyga sudomins patiems gyvai pamatyti vieną ar kitą išskirtinę mūsų krašto vietovę? O gal ir visą šimtą knygoje aprašytų vertingiausių mūsų krašto turtų? Tad vartydami spalvingus puslapius tikrai atrasime kažką naujo ir nematyto, ką verta pamatyti savo akimis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu