0

KOMPLEKTAS. Pelenė + Miegančioji gražuolė + Batuotas katinas + Drąsus siuvėjėlis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Pelenė + Miegančioji gražuolė + Batuotas katinas + Drąsus siuvėjėlis

  • Leidėjas: Bestiary
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS40

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Pelenė"

Pelenė - liaudies pasakų veikėja, kuriai dažniausia būdinga nepelnyti pažeminimai, o pasakos pabaigoje - laimė ir pripažinimas.

Leidykla “Bestiary” išleido gerai žinomas, populiarias pasakas su žymių XX amžiaus pradžios dailininkų iliustracijomis. Ši knyga apipavidalinta nuostabiais Adolfo Miuncerio (Adolf Münzer) darbais."Miegančioji gražuolė"

"Miegančioji gražuolė" - tai pasaka apie mergelę, kuri įsidūrė pirštą verpdama, užmigo ir miegojo 100 metų, kol jos nesurado princas ir nepažadino savo bučiniu. Jie iškart pamilo vienas kitą, susituokė ir gyveno ilgai ir laimingai.

Leidykla "Bestiary" išleido gerai žinomas, populiarias pasakas su žymių XX amžiaus pradžios dailininkų iliustracijomis. Ši knyga apipavidalinta nuostabiais Julijaus Dico (Julius Diez) darbais."Batuotas katinas"

Viena įdomiausių Šarlio Pero pasakų apie katiną ir jo nepakartojamus nuotykius.

Leidykla “Bestiary” išleido gerai žinomas, populiarias pasakas su žymių XX amžiaus pradžios dailininkų iliustracijomis. Ši knyga apipavidalinta nuostabiais Jevgenijaus Osvaldo darbais."Drąsus siuvėjėlis"

"Drąsus siuvėjėlis" - pasaka apie dainuojantį siuvėją. Šioje pasakoje siuvėjas sutinka ir apgudrauja milžinus, padeda kitiems ir nuolat išlieka drasus ir stiprus.

Leidykla “Bestiary” išleido gerai žinomas, populiarias pasakas su žymių XX amžiaus pradžios dailininkų iliustracijomis. Ši knyga apipavidalinta nuostabiais Emilio Ernsto Heinsdorfo darbais.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu