0
KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Ruošiamės į mokyklą + Ruošiuosi į mokyklą
1.49 OutOfStock

KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Ruošiamės į mokyklą + Ruošiuosi į mokyklą

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Ruošiamės į mokyklą + Ruošiuosi į mokyklą


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Ruošiuosi į mokyklą!"

Vaiko, pradedančio lankyti mokyklą, laukia daugybė permainų. Reikia taikytis prie greitesnio gyvenimo tempo, išmokti drausmės, įgyti bendravimo bei sistemingo darbo įgūdžių. Šios permainos ne visada būna lengvos, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų.


„Peliuko pamokėlių" serijos knygelė „Ruošiuosi į mokyklą!", specialiai sukurta būsimiesiems pirmokėliams, padės įgyti svarbiausių žinių, kurių prireiks mokykloje. Visos užduotys parinktos atsižvelgiant į rekomenduojamus vaiko brandumo mokyklai rodiklius. Kadangi viename puslapyje yra viena užduotis ir tarpusavyje jos nėra susijusios, jas galima atlikinėti iš eilės arba pasirinktinai. Be to, kiekviena užduotėlė tinkama net keliems sugebėjimams ugdyti. Pavyzdžiui, suskirsčius gyvūnus į žvėris ir paukščius (pasaulio pažinimas, daiktų požymių vertinimas), juos galima suskaičiuoti (matematiniai įgūdžiai), pasakyti pavadinimus (žodyno turtinimas), nuspalvinti (rankos smulkiosios motorikos lavinimas), sukurti pasakojimą apie juos (kalbėjimo įgūdžiai) ir t.t. Čia pateikiamas vaiko brandumo rodiklių sąrašas padės geriau suprasti, kokių įgūdžių rekomenduojama įgyti prieš pradedant lankyti mokyklą. Turėkite tai omenyje ir atlikdami kiekvieną užduotį pagalvokite, kaip ją išnaudoti maksimaliai, kad būtų ugdomi kuo įvairesni vaiko sugebėjimai. Tegul jis visus piešinėlius nuspalvina, suskaičiuoja ir įvardina, ką mato, kuria pasakojimus, piešia pats ir t.t. Nepraleiskite galimybės susieti tai, ką matote paveikslėliuose, su realiu pasauliu, jo daiktais, reiškiniais, žmonėmis, pasinaudodami užduotyje pateiktais principais kalbėkite, žaiskite, kurkite savas užduotis su vaikui pažįstamais daiktais. Ir pamatysite, kaip paprasta ir smagu yra ruoštis į mokyklą!


Šioje knygelėje užduotys pateiktos glaustai ir apima labai skirtingas sritis, todėl ji ypač tinkama, jei vaiką mokyklai norite paruošti per trumpą laiką (pvz., per vasarą). Tačiau kadangi kiekvieno vaiko poreikiai ir sugebėjimai skiriasi, gali būti, jog kai kuriems sugebėjimams ugdyti prireiks daugiau dėmesio. Tam papildomai galėtų tikti kitos „Peliuko pamokėlių" serijos knygelės (sąrašą rasite knygelės gale).„Ruošiamės į mokyklą!"

Vaiko, pradedančio lankyti mokyklą, laukia daugybė permainų. Reikia taikytis prie greitesnio gyvenimo tempo, išmokti drausmės, įgyti bendravimo bei sistemingo darbo įgūdžių. Šios permainos ne visada būna lengvos, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų.


„Peliuko pamokėlių" serijos knygelė „Ruošiamės į mokyklą!", specialiai sukurta būsimiesiems pirmokėliams, padės greitai ir maloniai įgyti svarbiausių žinių, kurių prireiks mokykloje. Visos užduotys parinktos atsižvelgiant į rekomenduojamus vaiko brandumo mokyklai rodiklius. Kadangi viename puslapyje yra viena užduotis ir tarpusavyje jos nėra susijusios, jas galima atlikinėti iš eilės arba pasirinktinai. Be to, kiekviena užduotėlė tinkama net keliems sugebėjimams ugdyti. Pavyzdžiui, suskirsčius gyvūnus į gyvulius ir paukščius (pasaulio pažinimas, daiktų požymių vertinimas), juos galima suskaičiuoti (matematiniai įgūdžiai), pasakyti pavadinimus (žodyno turtinimas), nuspalvinti (rankos lavinimas), sukurti pasakojimą apie juos (kalbėjimo įgūdžiai) ir t.t. Čia pateikiamas vaiko brandumo rodiklių sąrašas padės geriau suprasti, kokių įgūdžių rekomenduojama įgyti prieš pradedant lankyti mokyklą. Turėkite tai omenyje ir atlikdami kiekvieną užduotį pagalvokite, kaip ją išnaudoti maksimaliai, kad būtų ugdomi kuo įvairesni vaiko sugebėjimai. Tegul jis visus piešinėlius nuspalvina, suskaičiuoja ir įvardina, ką mato, kuria pasakojimus, piešia pats ir t.t. Nepraleiskite galimybės susieti tai, ką matote paveikslėliuose, su realiu pasauliu, jo daiktais, reiškiniais, žmonėmis, pasinaudodami užduotyje pateiktais principais kalbėkite, žaiskite, kurkite savas užduotis su vaikui pažįstamais daiktais. Ir pamatysite, kaip paprasta ir smagu yra ruoštis į mokyklą!


Šioje knygelėje užduotys pateiktos glaustai ir apima labai skirtingas sritis, todėl ji ypač tinkama, jei vaiką mokyklai norite paruošti per trumpą laiką (pvz., per vasarą). Tačiau kadangi kiekvieno vaikas poreikiai ir sugebėjimai skiriasi, gali būti, jog kai kuriems sugebėjimams ugdyti prireiks daugiau dėmesio. Tam papildomai galėtų tikti kitos „Peliuko pamokėlių" ar kitų serijų knygelės (sąrašą rasite knygelės gale).Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu