0

KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį

Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį" aprašymas

„Rašom! C"

Seriją „Rašom! sudaro trys knygelės A, B, C. Jose mokoma rašyti žodžius, o iš jų dėlioti žodžius ir sakinius.

Knygelėje „Rašom! C" toliau mokoma pažinti bei rašyti raides, sudėti žodžius ir sakinius. Užduotis siūlome atlikti iš eilės, puslapis po puslapio. Jei rašyti sekasi sunkiau, galima pasiūlyti tuos pačius elementus parašyti sąsiuvinyje.

„Rašom!" seriją galite naudoti atskirai arba drauge su kitomis „Peliuko pamokėlių" serijomis („Skaičiuojam!" ir „Pažįstam pasaulį!")."Skaičiuojam! 2"

„Skaičiuojam! 2" yra antroji iš trijų serijos "Skaičiuojam!" knygelių. Čia toliau mokoma rašyti skaičius bei skaičiuoti. Užduotis siūlome atlikti iš eilės, puslapis po puslapio. Geriausia, jei kiekvienoje pamokėlėje vaikas pirmiausia pabaigtų piešinius, po to parašytų tai, kas siūloma, o tada spalvintų ar (j ei reikia) atliktų kitas užduotis. Jei rašyti sekasi sunkiau, galima pasiūlyti tuos pačius elementus parašyti sąsiuvinyje.

„Skaičiuojam!" seriją galite naudoti atskirai arba drauge su kitomis „Peliuko pamokėlių" serijomis („Rašom!" ir „Pažįstam pasaulį!")."Skaičiuojam! 3"„Skaičiuojam! 3" yra antroji iš trijų serijos "Skaičiuojam!" knygelių. Čia toliau mokoma rašyti skaičius bei skaičiuoti. Užduotis siūlome atlikti iš eilės, puslapis po puslapio. Geriausia, jei kiekvienoje pamokėlėje vaikas pirmiausia pabaigtų piešinius, po to parašytų tai, kas siūloma, o tada spalvintų ar (j ei reikia) atliktų kitas užduotis. Jei rašyti sekasi sunkiau, galima pasiūlyti tuos pačius elementus parašyti sąsiuvinyje.

„Skaičiuojam!" seriją galite naudoti atskirai arba drauge su kitomis „Peliuko pamokėlių" serijomis („Rašom!" ir „Pažįstam pasaulį!")."Skaičiuojam! 123"

Vaiko, besiruošiančio į mokyklą, laukia didžiulės permainos. Jį užgriūva gausybė naujos informacijos, tenka taikytis prie greitesnio gyvenimo tempo, išmokti drausmės, įgyti sistemingo darbo įgūdžių. Vaikams, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų, perėjimas iš nerūpestingos vaikystės į pareigų kupiną moksleivio pasaulį ne visada būna lengvas. „Peliuko pamokėlės" - tai knygelių serija, kuri skirta vaikams, besiruošiantiems mokyklai namuose, vyresniems darželinukams bei parengiamųjų klasių moksleiviams. Kaip papildoma medžiaga jomis gali naudotis ir pirmokai, ypač tie, kuriems sekasi sunkiau.


Atnaujintą „Peliuko pamokėlių" seriją sudaro trys knygelės: „Rašom!", „Skaičiuojam!" ir „Pažįstam pasaulį!". Jos gali būti naudojamos tiek kartu, tiek atskirai. Kiekvienas puslapis - atskira užduotis. Užduotys nesudėtingos, todėl dažnai vaikas jas gali suprasti pats arba truputį padedamas suaugusiųjų. Skatinkite vaiką ne tik atlikti užduotį, tačiau ir aptarti tai, ką jis veikia, kas pavaizduota paveikslėliuose, ką jis dar galėtų papasakoti viena ar kita tema ir pan. Taip įgyjama naujos patirties, lavinama kalba, ugdomi bendravimo įgūdžiai. Kiekviena uzduotėlė tinkama keliems vaiko gebėjimams ugdyti (pvz., spalvinant ugdomi motoriniai įgūdžiai, įvardinant, kas nupiešta, turtinamas žodynas, pasakojant lavinama rišli kalba, vaizduotė, skaičiuojant, nurodant įvairių daiktų tarpusavio santykius, dydžius - loginiai, matematiniai sugebėjimai ir t.t.).


Knygelė „Skaičiuojam!" - tai pirmoji pažintis su skaičiavimu, logikos bei skaičių pasauliu. Be to, kiekvienoje pamokėlėje skatinkite vaiką ne tik skaičiuoti bei rašyti, tačiau ir spalvinti, piešti, kalbėti, pasakoti, žaisti. Nepraleiskite progos pasidairyti aplink, rasti skaičių namuose, gatvėje, parduotuvėje ir t.t. Lyginkite, sverkite, matuokite, skaičiuokite kainas, prisiminkite tai, ką išmokote, ir pamokėlei pasibaigus. Užduotis galima atlikinėti iš eilės, tačiau eilės tvarką galima ir šiek tiek keisti, derinantis prie kitų naudojamų mokymo priemonių ar tiesiog atsižvelgiant į nuotaiką bei situaciją.


Linkime sėkmės ir tikimės, kad „Peliuko pamokėlės" bus ir naudingos ir malonios."Pažįstam pasaulį!"

Vaiko, besiruošiančio į mokyklą, laukia didžiulės permainos. Jį užgriūva gausybė naujos informacijos, tenka taikytis prie greitesnio gyvenimo tempo, išmokti drausmės, įgyti sistemingo darbo įgūdžių. Vaikams, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų, perėjimas iš nerūpestingos vaikystės į pareigų kupiną moksleivio pasaulį ne visada būna lengvas. „Peliuko pamokėlės" - tai knygelių serija, kuri skirta vaikams, besiruošiantiems mokyklai namuose, vyresniems darželinukams bei parengiamųjų klasių moksleiviams. Kaip papildoma medžiaga jomis gali naudotis ir pirmokai, ypač tie, kuriems sekasi sunkiau.


Atnaujintą „Peliuko pamokėlių" seriją sudaro trys knygelės: „Rašom!", „Skaičiuojam!" ir „Pažįstam pasaulį!". Jos gali būti naudojamos tiek kartu, tiek atskirai. Kiekvienas puslapis - atskira užduotis. Užduotys nesudėtingos, todėl dažnai vaikas jas gali suprasti pats arba truputį padedamas suaugusiųjų. Skatinkite vaiką ne tik atlikti užduotį, tačiau ir aptarti tai, ką jis veikia, kas pavaizduota paveikslėliuose, ką jis dar galėtų papasakoti viena ar kita tema ir pan. Taip įgyjama naujos patirties, lavinama kalba, ugdomi bendravimo įgūdžiai. Kiekviena uzduotėlė tinkama keliems vaiko gebėjimams ugdyti (pvz., spalvinant ugdomi motoriniai įgūdžiai, įvardinant, kas nupiešta, turtinamas žodynas, pasakojant lavinama rišli kalba, vaizduotė, skaičiuojant, nurodant įvairių daiktų tarpusavio santykius, dydžius -    loginiai, matematiniai sugebėjimai ir t.t.).


Serija „Rašom!"-tai pirmoji pažintis su raidelių pasauliu. Mokomos rašyti spausdintinės raidės, tačiau kadangi knygelė skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, daugiau akcentuojamas ne tiek pats rašymas, kiek motorinių bei kalbinių įgūdžių lavinimas. Todėl kiekvienoje pamokėlėje skatinkite vaiką spalvinti, piešti, kalbėti, pasakoti, žaisti. Dažnai pokalbio tema pasiūloma pamokoje, tačiau dar geriau, jei vaikas ją pasirinktų pats (pvz., mokantis raidės N galima kalbėti ne tik apie narus bei povandeninį pasaulį, bet ir apie įvairius neįtikėtinus dalykus bei fantazijas ir pan.). Nepraleiskite progos pasidairyti aplink, skatinkite vaiką atrasti išmoktas raides knygose, laikraščiuose, žurnaluose, iškabose, ieškoti savo aplinkoje daiktų, kurių pavadinimai prasideda viena ar kita raide, įvardinti jų savybes, panašumus bei skirtumus ir t.t. Užduotis galima atlikinėti iš eilės, tačiau galima eilės tvarką ir keisti, derinantis prie kitų naudojamų mokymo priemonių ar tiesiog atsižvelgiant į nuotaiką bei situaciją.

 

Linkime sėkmės ir tikimės, kad „Peliuko pamokėlės" bus ir naudingos ir malonios.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį, kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Peliuko pamokėlės. Smagus kelias į mokyklą! Būsimam pirmokui: rašom, skaičiuojam, pažįstam pasaulį" perkama kartu