0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 54,25 €*
Sutaupote: 46.26 € (86%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas" aprašymas

Šiame KOMPLEKTE - penkios puikiai iliustruotos leidyklos „Mažoji raidė“ knygos vaikams.

Trys lietuvių rašytojo Raimondo J. Nabus knygos vaikams - „Pamenukas ir dramblys“ ir „Lugai. Tokia naktis“ (skirta 3-4 metų vaikams) bei „Mažasis baltas“  (skirta 4-8 metų vaikams).

Ukrainiečių vaikų rašytojo Olego Čakluno dvikalbė (lietuvių, anglų k.) knygelė skirta 4-6 metų vaikams, kurie ne tik skaito, bet ir mokosi anglų kalbos - „Svajonė | Dream“.

Penktoji - Neapolio literatūros premiją ir Lauros Orvieto vardo vaikų literatūros premiją pelniusi rašytojos ir vertėjos Nadios Terranovos knyga „Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi“, skirta 5-8 metų vaikams.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas", kurį parašė Nadia Terranova, Oleg Čaklun, Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nadia Terranova, Oleg Čaklun, Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Penkios ISTORIJOS 4-8 metų VAIKAMS. Pamenukas ir dramblys + Mažasis Baltas + Lugai + Svajonė + Brunas" perkama kartu