-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 19.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga" aprašymas

"Angelų įsiveržimas"

Jau šešios savaitės kaip angelai nusileido į Žemę ir sunaikino šiuolaikinį pasaulį. Išliko tik nedidelė žmonių grupelė. Dieną siaučia gatvių gaujos, o naktį kausto baimė ir prietarai. Angelams pagrobus bejėgę mergaitę, jos septyniolikametė sesuo Penryn pasiryžta viskam. Net sandėriui su priešu.


Rafas – karys, kurį po ištisą amžinybę trukusių nesuskaičiuojamų kovų iš beviltiškos padėties išgelbsti alkana paauglė mergaitė. Keliaudami po tamsią ir suniokotą šalį, sunkiomis akimirkomis jie gali atsiremti tik vienas į kitą ir abu rizikuoja viskuo, kas brangiausia, kad išliktų gyvi. Apokaliptinėje šviesoje užgimsta nauji jausmai. Ar jie tikri? Jaudinantis, aistringas ir kupinas stulbinamų netikėtumų pasakojimas nepaliks abejingų skaitytojų.

Pagal šią knygą kuriamas filmas.


"Reta tokių knygų, kurios taip svaiginamai įtrauktų... Čia tiek daug pavojų, adrenalino, nevilties, tikėjimo ir geismo... Susan Ee tikrai sukūrė šedevrą."


Empire of Books


"Uždeganti, nuostabi kelionė... Jaudinamai fantastiška knyga."


Star


"Pasaulis po to"Antrojoje serijos dalyje PASAULIS PO TO žmonės buriasi ir slepiasi civilizacijos griuvėsiuose, stengdamiesi išlikti. Išsigelbėję nuo angelų antpuolio, jie trokšta keršto. Peidžė prapuola. Jos ieškodama Penryn keliauja ištuštėjusiomis ir paslaptingomis San Fransisko gatvėmis ir slapta viliasi sutikti Rafą. Kur dingo visi gyventojai? Kodėl miestas toks tuščias?


Tuo tarpu Rafas rūpinasi, kaip atgauti savo sparnus, – juk be jų negali grįžti į angelų pasaulį ir vėl tapti lyderiu, arkangelu. Jis nežino, kad Penryn gyva. Ar pavyks jiems susitikti? Ką jis pasirinks: sparnus ar liesutę žmonių dukterį?

Jaudinantis, kupinas nuotykių ir stulbinamų įvykių pasakojimas nepaliks abejingų skaitytojų."Kupina veiksmo, kvapą gniaužianti knyga. Privaloma perskaityti!"

Entertainment Weekly

"Įtraukiantis pasakojimas. Pagaunanti ir visiškai pavergianti knyga."

Glamour UK
"Laikų pabaiga"


 „Laikų pabaiga“ – trečioji serijos knyga, ugningas ir netikėtas trilogijos finalas.

Pabėgę nuo angelų, Penryn ir Rafas leidžiasi į kelią, ieškodami atsakymų. Jie trokšta rasti gydytoją, kuris padėtų sutvarkyti padarytą žalą. Stulbinami Rafo praeities įvykiai išlaisvina tamsos jėgas ir šios ima grasinti visiems aplinkiniams.


"Kai angelai pasiunčia į žmones apokalipsės košmarą, abi pusės stoja į karą. Kas švęs pergalę? Priversti kovoti dėl žemiškos karalystės, Rafas ir Penryn turi pasirinkti: savo giminę ar vienas kitą?


Prikaustanti ir pavergianti knyga."


Glamour“


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga", Susan Ee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Susan Ee su knyga "KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Ee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Penryn ir laikų pabaiga: Angelų įsiveržimas + Pasaulis po to + Laikų pabaiga" perkama kartu