⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas" aprašymas

Jeff VanderMeer proza lyginama su Henry David Thoreau, Jorge Luis Borgeso ir Franzo Kafkos kūriniais.

Trilogijoje „Pietinis pakraštys“ pasakojama apie paslapčių gaubiamą Sritį X. Niekas nežino kaip atsirado Sritis X - mirtinai pavojinga teritorija, kurioje vyksta nepaaiškinami dalykai, kuri traukia mokslininkus ir pražudo ten siunčiamas ekspedicijas.

Tai ir mokslinės fantastikos kūrinys, kuriame daug aliuzijų į šiuolaikinio pasaulio problemas, žmogaus ryšį su gamta, globalinio atšilimo temas ir kartu siaubo romanas – lėtai vystomas siužetas klampus, nuolat didėja įtampa ir vyrauja itin baugi atmosfera.

Šiame komplekte visos trys trilogijos dalys.

„Sunaikinimas“

Sritis X nuo žemyno atskirta nematoma riba. Civilizacijos pėdsakų beveik nebelikę. Pirmoji ekspedicija ten rado tyrą gamtos kampelį. Antroji baigėsi masine savižudybe. Trečiosios ekspedicijos nariai per tarpusavio konfliktus iššaudė vieni kitus... Vienuoliktoji ekspedicija grįžo mirtinai nusilpusi...

Dabar į Sritį X išvyksta dvyliktoji – keturių moterų – ekspedicija: antropologė, kartografė, psichologė ir biologė. Jų misija – sudaryti vietovės žemėlapį, stebėti aplinką ir vienai kitą. O svarbiausia saugotis nenuspėjamo užkrato... Mokslininkės atranda keisčiausių gyvybės formų, o žemėlapį sudaryti pasirodo sunkiau, nei manyta. Šios ekspedicijos likimą nulems kai kas, visai nesusijęs su vietove, ir ekspedicijos narių paslaptys.

„Santaka“

Grįžus dvyliktajai ekspedicijai padėtis „Pietiniame pakraštyje“ tampa nebevaldoma. Atkurti tvarkos komandoje atvyksta naujas vadovas, pravarde Kontrolis. Prieštaringi vienos iš ekspedicijos dalyvių atsakymai per apklausą, paslaptingi buvusios „Pietinio pakraščio“ direktorės užrašai ir bauginantis vaizdo įrašas atskleidžia Srities X keistenybes, – ir jos šiurpesnės, negu įmanoma įsivaizduoti.

„Susitaikymas“

„Pietinis pakraštys“ prarastas. Žmonėms nelieka nieko kito kaip tik susivienyti ir žengti gilyn į Sritį X. Jie pasiryžę pasiekti nutolusią salą, kur slypi atsakymai. Kuo veržliau būrys skverbiasi į nežinomybę, tuo išorinis pasaulis tampa grėsmingesnis. Srities X paslaptys gali būti atskleistos, tačiau tiesa turi savo kainą. Žmonės priversti rinktis – priešintis likimui arba susitaikyti su juo.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas", Jeff VanderMeer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jeff VanderMeer su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeff VanderMeer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Siaubo fantastika. PIETINIS PAKRAŠTYS. Sunaikinimas + Santaka + Susitaikymas" perkama kartu