0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos

Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 31,99 €*
Sutaupote: 22.60 € (71%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos" aprašymas

"Balzamo žiedas" (trilogijos "Plėšrūnas" 1-oji knyga)

Nepanašus į jokį kitą nuotykių ieškotojas – Plėšrūnas... drąsiai pasinėrė į imperijos, kuri buvo tokia pat sugedusi kaip ir didinga, aistras ir smurtą.


Šviesiaplaukį, pilkaakį gotą pamestinuką vadino tiesiog Tornu. Vyrų ir moterų vienuolynuose netradiciškai susipažinęs su lytiniu gyvenimu, o vėliau keliaudamas po Europą, kurioje ieškojo savo tautos, Tornas įgijo kario įgūdžių ir gebėjimo išlikti išminties. Kadangi slėpė pritrenkiančią paslaptį, jis visur buvo svetimas, bet puikiai nutuokė apie slapčiausius vyrų ir moterų troškimus. Didinguose yrančios imperijos miestuose, Romos legionų mūšių laukuose ir prabangiuose didikų bei karalių rūmuose, Tornas susipažino ir su kilniausiomis, ir su brutaliausiomis žmonių savybėmis.


Jo neprilygstami nuotykiai prikelia naujam gyvenimui į praeitį nugrimzdusius amžius ir veikėjus, kurių didingiems žygdarbiams ir... nuožmiam kerštui niekas negali prilygti.


Gary Jennings (1928 09 20 - 1999 02 13) - amerikiečių vaikų ir suaugusiųjų literatūros autorius. Kai 1980 metais išėjusi jo knyga „Actekas" sulaukė itin didelės sėkmės, G. Dženingsas pradėjo rašyti tik istorinius romanus suaugusiesiems. Jis laikomas vienu geriausiu šio žanro XX a. amerikiečių autorių. Rašytojas nevengė atvirai aprašinėti erotines scenas.

G. Dženingso knygose „Actekas" ir „Acteko ruduo" (jas ketina išleisti leidykla „Mileda") pasakojama apie actekų imperiją prieš atvykstant ispanams ir jiems užkariavus imperiją."Pas gotus" (trilogijos "Plėšrūnas" 2-oji knyga)

Atvykęs pas gotus Tornas sutinka savo bičiulį Tiudą, kuris dabar jau yra ostrogotų karalius Teodorikas. Tornas pasiūlo neįprastą būdą išversti Singidunumo miesto, kurį užgrobę laiko sarmatai, vartus, ir už tai pelno hercogo titulą bei maršalo laipsnį. Maršalas Tornas su labai atsakinga misija išsiunčiamas pas imperatorių į Konstantinopolį. Kelionėje jo laukia daug sunkumų ir pavojų..."Užkariavimas" (trilogijos "Plėšrūnas" 3-oji knyga)

Teodorikas išsirengia į žygį, kad nugalėtų karalių Odoacerį ir užkariautų Italiją. Jam talkina naujieji sąjungininkai rugiai, kurių karalius Feva žūsta jau pirmame mūšyje. Naujuoju rugių karaliumi tampa jaunasis princas Fridas, bet ir jis netrukus žūsta nuo išdaviko rankos. Plėšrūniška prigimtis verčia Torną atkeršyti už jaunojo bičiulio mirtį...


Vertė Donatas Masilionis


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos", kurią skaitytojams dovanoja Gary Jennings. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gary Jennings su knyga "KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gary Jennings. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Plėšrūnas. Pirma, antra ir trečia knygos" perkama kartu