0

KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas

Informacija

KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas

  • Leidėjas: Obuolys
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS288

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas" aprašymas

Šiame komplekte garsaus rusų rašytojo ir dramaturgo Antono Čechovo trys žinomiausios pjesės:

"Dėdė Vania"
Rusų rašytojas Antonas Čechovas - ne tik subtilus psichologas, bet ir puikus poteksčių meistras. Ši knyga — viena iš keturių žinomiausių jo pjesių apie gyvenimą, žmogų, laikinumą, beprasmybę...

"Trys seserys"

Viena populiariausių Antono Čechovo pjesių apie laimės laukimą ir gyvenimo iliuzijas.

"Vyšnių sodas"

Garsioji Antono Čechovo pjesė — istorija apie nereikalingumą... Tada, kai nieko nevyksta, atsitinka patys svarbiausi dalykai: žlunga viltys, trūkinėja santykiai, keičiasi žmonių gyvenimai.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas, kurią skaitytojams dovanoja Anton Čechov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anton Čechov su knyga KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anton Čechov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Populiarusis ČECHOVAS: Dėdė Vania + Trys seserys + Vyšnių sodas" perkama kartu