0
KOMPLEKTAS. Praktiškos moters knyga. Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema
59.59 InStock

KOMPLEKTAS. Praktiškos moters knyga. Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 59,59 €
Knygyne: 60,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (3%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Praktiškos moters knyga. Pavasaris + Vasara + Ruduo + Žiema

  • Leidėjas: Virtuvės knyga
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS94

59.59 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Praktiškos moters knyga. Pavasaris"

Pavasaris – tai atsinaujinimo, naujų darbų ir skonių metas. „Praktiškos moters knyga“ kiekvienai moteriai padės pasirūpinti savo išvaizda ir atgauti jėgas po žiemos. Naudingi patarimai, ką daryti sode, darže, gėlyne ar balkone, pravers norinčioms pajusti tikrą pavasario dvelksmą. 100 nesudėtingų pavasarinių receptų padės kiekvienai, norinčiai skaniai ir sveikai pamaitinti savo šeimą ar draugus.

„Praktiškos moters knyga“ – tai universali praktinių patarimų knyga šiuolaikinėms, laiką bei pinigus taupančioms moterims, kurios rūpinasi savo sveikata, grožiu, nori turėti derlingą sodą, daržą, gražų ir spalvingą gėlyną ar balkoną, mėgsta ruošti skanų maistą savo šeimai ir svečiams.

Praktiškus patarimus padėjo paruošti profesionalų komanda: agronomė Rūta Antanaitienė, Eglė Ivanavičienė, dr. Julė Jankauskienė, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro profesijos mokytojos – Giedrė Ciukšienė, Rūta Gudonienė, Rimantė Pikšrienė ir Sonata Tutlienė.

Pasitikite pavasarį sveikos, gražios, energingos ir kupinos naujų idėjų!
"Praktiškos moters knyga. Vasara"

"Praktiškos moters knyga. Vasara", skirta vasarai, jau antroji praktinių patarimų serijos knyga, kuri padės kiekvienai moteriai ne tik tinkamai suplanuoti atostogas, bet ir pasirūpinti savo išvaizda, sveikata.

Knygoje rasite patarimų, kaip namuose pasigaminti įvairių kosmetikos priemonių iš natūralių produktų, ką daryti, kad neperkaistumėte saulėje, kaip tinkamai mėgautis vandens teikiamais malonumais, puoselėti veją ir gėlyną, kokias gėles auginti vasarą.

Daugiau nei 150 receptų bus naudingi visoms, kurios nori maitinti savo šeimą ir draugus šviežiais ir skaniais patiekalais iš vasaros gėrybių, surengti puikią iškylą gamtoje ar paruošti žiemai naminių uogienių, džemų, pagardų, padažų, skaniai užraugti agurkus ar marinuoti pomidorus. Džiaukitės vasara, mėgaukitės jos teikiamais malonumais, pasisemkite naujų idėjų!
"Praktiškos moters knyga. Ruduo"

"Praktiškos moters knyga" skirta rudeniui, – jau trečioji praktinių patarimų serijos knyga. Joje kiekviena moteris ras naudingų patarimų, kaip nesusirgti peršalimo ligomis rudenį, ką daryti, kad neužkluptų rudeninė depresija, kaip mėgautis SPA malonumais namuose, kokios tinkamo makiažo paslaptys, kokie drabužiai tinka skirtingos figūros moterims.

Turinčios sodą, daržą ar gėlyną sužinos, ką būtina padaryti rudenį, kad pavasarį jis vėl džiugintų mus, kokie dekoratyviniai krūmai ir medžiai populiarūs Lietuvoje, kaip jie prižiūrimi.

Daugiau nei 100 receptų bus naudingi visoms, kurios nori maitinti savo šeimą ir draugus šviežiais ir skaniais patiekalais iš rudens gėrybių.

Mėgaukitės rudens teikiamais malonumais, pasisemkite naujų idėjų!"Praktiškos moters knyga. Žiema"

"Praktiškos moters knyga" skirta žiemai, - jau ketvirtasis praktinių patarimų serijos leidinys.

Knygoje "Praktiškos moters knyga. Žiema" kiekviena moteris ras naudingų patarimų, kaip žiemą išlikti sveikoms ir energingoms, sužinos, kaip prižiūrėti žiemos metu išsausėjusią, suskeldėjusią odą, kaip pasidaryti tinkamą makiažą brandaus amžiaus moterims, kaip pasiruošti Kalėdoms, kad kalėdinė karštinė neužgožtų tikrosios šventės prasmės. Rankdarbių mėgėjos atras kalėdinių dekoracijų bei dovanų idėjų.

Daugiau nei 100 receptų Kūčių, Kalėdų ir Naujųjų metų stalui padės toms, kurios šventes sutiks savo namuose.

Mėgaukitės žiemos teikiamais malonumais, pasisemkite naujų idėjų ir su pakilia nuotaika sutikite didžiąsias metų šventes! 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu