0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti" aprašymas

"Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"

Robinas Šarma (Robin Sharma) - žinomas lyderiavimo ir saviugdos ekspertas. Jis taip pat populiarus rašytojas, parašęs kelis pasaulinio garso bestselerius.


Profesionalus teisininkas, Robinas Šarma yra organizacijos Sharma Leadership International (SLI) vadovas. Tai plačiai žinoma mokymo paslaugų firma, padedanti darbuotojams ir verslininkams atskleisti savo profesinius ir asmeninius talentus.

Robino Samios pašaukimas - padėti žmonėms suprasti, kas jie yra iš tiesų, ir gyventi kuriant aplinkui gėrį. Jo įkurtas vaikų fondas (The Robin Sharma Foundation for Children) padeda skurdžiai gyvenantiems vaikams įgyvendinti savo svajones.


"Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" - tai istorija apie Džulianą Mantlį, žymų advokatą, kuris dėl netvarkingo gyvenimo būdo patiria beveik mirtiną širdies smūgį pilnoje teismo salėje. Jo fizinė negalia sukelia ir dvasios krizę, kuri paskatina jį keisti gyvenseną ir ieškoti atsakymų į svarbiausius būties klausimus. Tikėdamasis rasti laimę, jis leidžiasi į nepaprastą kelionę po Indiją, susipažįsta su senovine kultūra ir joje aptinka veiksmingą būdą, kaip pažadinti proto, kūno ir sielos galias, išmoksta gyventi aistringai, tikslingai ir ramiai. Knygoje nuostabiai dera amžina Rytų išmintis ir griežtas Vakarų sėkmės mokslas.


"Paprasta išmintis, kuri naudinga kiekvienam."


The Calgery Herald


"Ši knyga - gilus asmeninio tobulėjimo šaltinis... Ji moko siekti sėkmės ir gyventi harmoningą gyvenimą."


Investment Executive


Iš anglų kalbos vertė Rozita Znamenskaitė"Kaip nugalėti. Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", aštuoni gyvenimo ir verslo išminties ritualai"


"Tikrasis gyvenimo džiaugsmas yra paklusti vidiniam balsui ir tarnauti žmonėms. Būti gamtos jėga, o ne žemės dulke - savanaudiška ir besiskundžiančia būtybe, kuri verkšlena, esą gyvenimas nepasirūpino jos likimu ir pašykštėjo jai laimės. Aš aukoju savo gyvenimą kitų labui ir tol, kol būsiu gyvas, tarnystę žmonėms laikysiu didžiausia savo privilegija. Noriu būti visiškai išnaudotas iki man ateis laikas mirti. Kuo sunkiau aš dirbu, tuo prasmingiau gyvenu. Aš šlovinu gyvenimą dėl gyvenimo. Gyvenimas man nėra greitai tirpstanti žvakė, o didingas deglas, kurį man įdavė palaikyti ir kurį turiu perduoti ateinantiems. Todėl noriu, kad šis deglas degtų kuo skaisčiau."

George Bernard Shaw


Populiarus knygų autorius ir paskaitininkas Robin Sharma patrauklaus pasakojimo forma kalba apie tai, kaip efektyviai vadovauti kompanijai, kaip uždegti žmones ir bendromis jėgomis siekti tikslo.


Knygoje „Kaip nugalėti. Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", aštuoni gyvenimo ir verslo iš minties ritualai“ lyderiavimo meno guru Robinas Sharma vėl suveda mus su garsiuoju vienuoliu, pardavusiu „Ferrarį“. Knygos herojai dalijasi patirtimi, kaip pakeisti savo kompanijos gyvenimą ir drauge - asmeninę būtį.


Autorius be galo meistriškai išgrynina amžių išmintį ir sutelkia ją į aštuonias, atrodytų, paprastas praktines pamokas, kuriomis remdamiesi organizacijų vadovai bei vadybininkai šiais sumaištingais laikais galėtų ugdyti savo pavaldinių dvasines savybes, lojalumą ir profesinius gebėjimus. Parašyta lengvo pasakojimo forma, ši knyga įkvėps Jus tapti talentingais vadovais, kurie kuria vertybes, pranokstančias laiką.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis, Valda Višinskienė


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Robin Sharma lyderystės pamokos: Vienuolis, kuris pardavė "Ferrari" + Kaip nugalėti" perkama kartu