0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos)

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 23,46 €*
Sutaupote: 8.47 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos)


2021-05-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos)" aprašymas

Asmeniškos, o kartu ir universalios išminties kupinos Rūtos Vanagaitės knygos.
Rašytoja visada žavėjo gebėjimu rašyti lengvai, patraukliai, vaizdingai ir šmaikščiai. Smagiai ir lengvai skaitomos knygos tikrai įkvėps bent šiek tiek optimizmo.

Šiame komplekte keturios knygos:

„Pareigos metas“ - knyga apie artimųjų priežiūrą ir slaugą.

„Ne bobų vasara“ - knyga brandžioms moterims.

„Jis“ - knyga apie vyro kūną ir sielą, skirta moterims.

„Višta strimėlės galva“ - autobiografinė knyga.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos), kurią skaitytojams dovanoja Rūta Vanagaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Vanagaitė su knyga KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Vanagaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Rūta VANAGAITĖ apie tėvus, moteris, vyrus ir save pačią (4 knygos)" perkama kartu