0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis

Kaina internetu: 27,99 €
Kaina knygyne: 39,27 €*
Sutaupote: 11.28 € (29%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2021-11-30 27.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis" aprašymas

Ryanas Holiday'us (g. 1987 m.) yra vienas iškiliausių savo kartos mąstytojų.

Kelias link sėkmės nėra tiesus, jame gausu pakilimų ir nuopolių, posūkių ir vingių. Įkvėptas Marko Aurelijaus ir stoicizmo idėjų savo knygose Ryanas Holiday'us pasakoja apie kliūtis, kurios trukdo gyvenime siekti tikrosios sėkmės. Jis pasakoja kaip kurti įdomų gyvenimą priimant iššūkius. Čia rasite, ką pritaikyti sau.

Šiame komplekte trys Ryano Holiday'o knygos.

„Kliūtis paversk galimybėmis“ - apie tai, kaip sunkumai žmonėms leidžia tapti geresniais, nei būtų buvę negandoms nepasirodžius jų gyvenime.

„Vidinė tyla yra raktas“ - apie tai, kaip išlikti ramiam, kai pasaulis sukasi aplink; kaip veikti be įtūžio; kaip girdėti tik tai, ką reikia; kaip turėti išorinę ir vidinę ramybę.

„Ego yra tavo priešas“ - kaip nekurti istorijų apie savo paties ypatingumą - tai leis išsilaisvinti ir atlikti užsibrėžtą išties svarbų ir pasaulį keičiantį darbą.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Ryan Holiday parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ryan Holiday tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Ryan Holiday. GYVENTI GERIAU. Ego yra tavo priešas + Vidinė tyla yra raktas + Kliūtis paversk galimybėmis" perkama kartu