0

KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 44,99 €
Kaina knygyne: 57,56 €*
Sutaupote: 12.57 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys

  • Leidėjas: Mijalba
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS371

2020-10-31 44.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys" aprašymas

Keturios "Savęs ir visatos pažinimo link" dalys - tai autorės, priimančios informaciją iš Pakylėtųjų Valdovų, knygos. Pakylėtieji Valdovai - tai Didžiosios Dvasios, baigusios savo gyvenimą Žemėje ir kantriai mokančios žmoniją pačių svarbiausių dalykų, dosniai dalijančios kosminę išmintį per pasirinktus žmones - kanalus. Šiuo kanalu buvo lemta tapti ir Violetai.

Laiškai, padiktuoti aukščiausiojo sąmoningumo būtybių - Sanat Kumaros, Alhėjos, Bernardino, netgi paties Jėzaus - alsuoja didžiule meile ir pagarba kiekvienam žmogui, tikėjimu, kad mes, gyvenantieji fiziniame pasaulyje, Žemės planetoje, galime joje sukurti stebuklingą gyvenimą. Tereikia atrasti didžiąsias Tiesas ir jomis gyventi, kasdien ir kantriai jomis spalvinti savo būties piešinį.

Pakylėtųjų Valdovų laiškai, kuriuos Lietuvoje jau aštuoneri metai energiniu kanalu gauna ir užrašo Violeta Petraitienė, suteikia esminių žinių apie pasaulio ir žmogaus kilmę, sandara, dvasinę evoliuciją, tarpusavio ryšius, sielos paskirtį ir tikslus.

Laiškuose gausu informacijos apie Dieviškają energiją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Meilę, iš kuriuose esame sutverti ir į kurią visi sugrįšime.

Savęs ir visatos pažinimo link, I dalis

Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis

Savęs ir visatos pažinimo link, III dalis

Savęs ir visatos pažinimo link, IV dalis

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Violeta Petraitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Petraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Savęs ir visatos pažinimo link, I, II, III ir IV dalys" perkama kartu