0

KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai)" aprašymas

"Knyga kaip šaldytuvas - atidarai, o jis pilnas. Ir naudotis jo turiniu reikia tinkamai - naktį, su pižama, vienam!"
Alessandro Baricco

Komplekte "Vakaras su gera knyga!' net 9 romanai vos už 13,99 €!

Francoise Sagan. Audra tvenkiasi
Du garsios prancūzų rašytojos Francoise Sagan romanai apie vyrą ir moterį, meilę, aistrą ir neištikimybę.

Undinė Radzevičiūtė. 180
Rašytojai būdingo humoro ir ir ironijos kupinas intelektualus trileris apie Vinstoną (pravarde Čerčilis) bei jo gyvenimą, kuris vis sukasi 180° kampu.

Patrick Lapeyre. Gyvenimas trumpas, geismas begalinis
Prancūzų rašytojo Patricko Lapeyre lengvas ir švelnios melancholijos kupinas romanas apie klasikinį meilės trikampį – du vyrus ir moterį.

Juan Carlos Onetti. Maitvanagis
Pasakojimas apie tai, kaip du vyrai provincijos užkampyje nusprendžia įkurti „idealų“ viešnamį, tokį, „kokiu kiekvienas galėtų didžiuotis“.

Pasi Ilmari Jaaskelainen. Sniegė ir jos devynetas
Tvin Pyksą primenančiame miestelyje vyksta keistas psichologinis literatų žaidimas, kurio taisyklės išties grėsmingos.

Paweł Huelle. Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui
Humoro kupinas romanas, kuriame pasakojamos tikros ir pramanytos istorijos apie automobilius, dailias moteris ir keliones.

Marguerite Yourcenar. Kaip tekantis vanduo
Marguerite Yourcenar - viena savičiausių XX a. prancūzų rašytojų, apdovanota visomis įmanomomis literatūrinėmis premijomis. Šioje knygoje - trys jos apsakymai.

Jess Walter. Palaiminti griuvėsiai
Jess Walter - amerikiečių rašytojas, Edgar Allan Poe premijos laimėtojas. 2012 metais pasirodžiusį romaną "Palaiminti griuvėsiai" giria visi: ir romantikos mėgėjai, ir detektyvų skaitytojai, ir reiklūs kritikai.

Karen Gillece. Pakrantės sąnašos
Pasakojimas apie aistrą ir neištikimybę, apie meilės paieškas ir jos pasekmes, apie neišsenkantį motinos tikėjimą, kad jos vaikas bus rastas.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Vakaras su gera knyga! (9 romanai)" perkama kartu