⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai

Kaina: 26,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 26.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai" aprašymas

Metų laikų įkvėpti visaverčiai receptai skaniam gyvenimui.

Komplektą sudaro dvi tinklaraštininkės ir knygų apie maistą autorės Renatos Ničajienės knygos:

"Sezoninių skanumynų virtuvė"

Knygoje „Sezoninių skanumynų istorijos“ autorė sujungė savo aistrą sveikam sezoniniam maistui ir skanumynams. Knygoje rasite kepinius ir desertus, kurių pagrindas – sveikos sezoninės gėrybės, o ir kiti naudojami produktai – kuo sveikesni.
Ši knyga – tai istorija apie kepinius ir desertus, besikeičiančius metų laikus bei jų dovanojamas sezonines gėrybes.

„Nostalgiški skanumynai“

Skanumynų receptai į šią knygą sugulė iš vaikystės prisiminimų. Knygoje surinkti autorės mamos, močiučių, senų pažįstamų laiko patikrinti receptai. Kita dalis jų atkeliavo iš sendaikčių turguose rastų senų lietuviškų kulinarinių knygų. Receptai buvo kruopščiai atrinkti ir pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimo būdui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Renata Ničajienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Renata Ničajienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Sezoninė VIRTUVĖ. Sezoninių skanumynų istorijos + Nostalgiški skanumynai" perkama kartu